فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

درباره ما

مقدمه
مقدمه

آنلاین ماهی یک توزیع کننده و عمل آوری کننده غذاهای دریایی تازه (fresh) با سرویس دهی کامل است.

ما در طی 6 روز هفته، با استفاده از وسایل حمل مخصوص سفارشات شما در سطح شهرهای تهران ، کرج، مشهد درب منازل تحویل می دهیم. طیف وسیعی از محصولات و خدمات را در این زمینه با استفاده از پرسنل متبحر و آموزش دیده برای برآورده ساختن و پشتیبانی از نیازمندی های شما مهیا نموده ایم.

هر چند ممکن باشد که خودتان نیز در زمینه خوراکی های دریایی آشنایی داشته باشید اما اجازه دهید تا این مهم را ما به عهده گیریم. قدرت خرید و امکانات ما این نیرو و توان را به ما می دهد که فهرستی از اجناس و خدمات را ارائه نمائیم که بی رقیب باشد. ما همچنین توانایی این را داریم که بتوانیم در لیست محصولات خود، محصولات ویژه و کمیاب را در انواع سایز به مشتریان خود ارائه دهیم. ما میتوانیم خدمات زیر را به صورت رایگان ارائه دهیم: سایزبندی، برش دادن، پاک کردن، قطعه قطعه کردن، فیله کردن و ارسال رایگان به محل.

انجام موارد فوق را علاوه بر ماهی در خصوص آبزیان ویژه از جمله نرمتنان، صدف ها، خرچنگها، لابستر و ماهی مرکب، خواهیم داشت.

کارمندان ما مجموعه کامل و متبحری از پرسنل فروش، ارتباط با مشتریان و حمل و نقل هستند که همگی در خصوص کار بر اساس مشتری مداری و پشتیبانی پاسخگو بوده و در خصوص افزایش سطح رضایت شما، آموزش دیده می باشند. علاوه بر این در شعب تهران و مشهد با داشتن تیم های کامل و مجزا آماده به خدمت رسانی به شما عزیزان می باشیم.

چنانچه در زمینه محصولات و خدمات دارای سئوال یا عدم اطمینان بودید، خواهشمند است در اسرع وقت با تیم فروش ما یا بخش پشتیبانی تماس حاصل نمائید. (یا با شماره تلفن 09025278030).

چرا انجام بیزینس با ما؟
چرا بیزینس با ما

علاوه بر این که ما دارای دوستان زیادی در بین صیادان ماهی در جنوب کشور می باشیم بنا به دلایل زیر شما می توانید وارد سایت شده و سفارش خود را ثبت کنید:

 1. به طور روزانه در فهرست آبزیان دریایی بیش از 30 نوع از انواع ماهی، میگو، لابستر و صدف را که به طور مستقیم و بی واسطه توسط نیروهای متخصص از صیادان خریداری شده است به شما پیشنهاد می گردد. حتی اگر ما آن گونه مورد نظر را نداشته باشیم، اما در سطح بازار موجود باشد، آن را برای شما تهیه می کنیم.
 2. هنگامی که آفتاب طلوع می کند ما در سطح اسکله های صیادی بندرعباس و بوشهر هستیم. بنابراین ما تازه ترین و با مناسب ترین قیمت را به صورت بی واسطه در اختیار داریم.
 3. ما دارای تیم عملیات و پیشتیبانی آموزش دیده در سطح بالا و قوی هستیم که به طور 24 ساعته جوابگوی سئوالات شما خواهیم بود.
 4. پاسخ گوی سئوالات و مشکلات شما در تمامی زمینه های شیلات و آبزی پروری صیادی و طبخ آبزیان هستیم تا بتوانیم مهارت های شما را افزایش دهیم
 5. آموزش کلیه امور پس از خرید از جمله بست بندی، روش مصرف، نحوه عمل آوری و طبخ غذاهای دریایی را که در منزل مایل به سرو آن هستید، عهده دار می باشیم.
 6. ماشین های حمل و نقل ما در سطح شهر حضور داشته و شما آن را می بینید.ما همه جا هستیم. به صورت روزانه سطح و نواحی بزرگی از ایران را تحت پوشش داشته و تحویل درب منزل را انجام می دهیم. برای دادن آدرس و اطلاعات همین الان تماس بگیرید.
داستان ما
داستان ما

آنلاین ماهی، غذاهای دریایی تازه را با بالاترین کیفیت از دریا به سر میز می رساند و با این کار مشتریان به دیگر فعالیت های روزانه خود پرداخته و می توانند در حیقت به صرفه جویی در وقت بپردازند. ما می دانیم که پیدا کردن طیف وسیعی از غذاهای دریایی می تواند یک چالش برای افراد باشد و این که جهت محصولات مختلف از فروشگاههای مختلف خرید کرد، نیز مشکل ساز می باشد.

ما از ارتباطات مستقیمی که با صیادان داریم درجهت به دست آوردن محصولات, با کیفیت برتر استفاده نموده و سپس از تکنولوژی به منظور آسان ساختن و رساندن محصولات دریایی به صورت تازه درب منازل یا محل کار مشتریان بهره می بریم.

این امر منجر به سریع تر و تازه تر بودن می شود و آنلاین ماهی یک فروشگاه غذای دریایی منحصر به فرد است.

ماموریت ما
ماموریت ما

آنلاین ماهی در خصوص تازگی و کیفیت بالای منابع غذاهای دریایی به خود می بالد. ما اعتقاد داریم که مواد غذایی تازه، طعم ، مزه غذا و سرویس دهی مناسب می تواند موجبات افزایش سطح سلامت افراد را فراهم سازد.

آنلاین ماهی یک مجموعه خدمت رسانی در عرضه غذاهای دریایی است که به منظور ارائه غذاهای دریایی با کیفیت و تازه fresh ( که دارای قیمت مناسب و متناسب منطقی باشند) تاسیس شده است و در همین حال اهمیت حفاظت و نگهداری از محیط زیست آبزیان، مصرف کنندگان و سلامت آنها را نیز در نظر دارد.

هدف ما
هدف ما

تلاش ما، ارائه با کیفیت ترین خوراکی های دریایی است که دارای تفاوت های قابل توجه و منحصر به فرد باشد و نه تنها رضایت شما از نظر و مزه و تازگی محصولات برای ما حائز اهمیت است ، بلکه ادامه دار بودن رساندن محصولات جدید و متفاوتمان نیز برایمان بسیار با ارزش خواهد بود.

ارزش های غذایی
ارزش های غذایی

اولین قدم در اطمینان بخشی به بهترین بودن کیفیت و طعم غذاهای دریایی، به وجود ارتباطات واقعی ما با صیادان اختصاص دارد.

ما میتوانیم غذاهای دریایی انتخاب شده و ترجیحی را انتخاب کرده و به دست شما برسانیم.

متخصصین ما دارای ارتباط کاری بسیار خوبی با صیادان و تامین کنندگان غذاهای دریایی بوده و در این زمینه دوستان بسیار خوبی داریم. (اگر چه خودشان نیز با حضور آن مناطق بر مراحل اجرایی کار نظارت دارند.) ما با بیش از صد صیاد در طول سواحل جنوب روابط کاری داشته و این یکی از دلایل موفقیت کار ما است. یا به عبارتی ما همیشه بالای سر صید به منظور انتخاب تازه ترین خوشمزه ترین غذاهای دریایی برای مشتریانمان حضور داریم.

تدارکات
تدارکات

ناوگان حمل و نقلی و تدارکاتی ما ، ارسال محصولات را به تازه ترین شکل ممکن امکان پذیر می سازد. ما دارای منطقه سرویس دهی گسترده از جنوب کشور تا تهران و مشهد می باشیم. دارای یک ناوگان سازمان یافته و عملیات توزیع گسترده جهت اطمینان بخشی به این نکته که هنگامی محصول را به دست مشتریان تحویل می دهیم, کیفیتی بسیار بالا و تازه داشته باشد، هستیم. شرایط ناوگان حمل مورد نظر طوری طراحی شده است که ضمن نگهداری دمای محصول درمطلوب ترین دمای با استفاده از تکنولوژی های مختلف در بسته بندی محصولات و کنترل مراحل حمل و نقل و تحویل دهی بتوانیم محصول با کیفیت و سالم را ارائه دهیم.

تمامی ماشین ها مجهز به سردخانه و وسایل کنترل دمایی در داخل خودرو بوده که شرایط دمایی را مرتباً ثبت وارسال می کنند.

بخش تدارکات ما، مجهز نمودن ماشین ها را به GPS به منظور اطلاع از وضعیت مکانی و مراحل تحویل دهی در دستور کار خود قرارداده و به خوبی میتواند موقعیت آن ها را مشخص و رهگیری نماید.

ما از این که جلو دار و پیشرو در این زمینه به عنوان شیوه ای جایگزین روش سنتی هستیم به خود می بالیم و دارای روش کاری هستیم که تقلب در غذاهای دریایی را به صفر رسانده و شرایط سخت بازرسی ها کنترل کیفی گذرانده است.

تحویل
تحویل

تحویل دهی محلی عمدتاً منحصر به تهران و مشهد می باشند. اگر چه به گسترش شبکه حمل و تحویل دهی منطقه ای و فرا منطقه ای شروع کرده ایم. اگر شما آدرس را در قسمت ثبت درخواست وارد کردید و سیستم نتوانست ادامه کار را انجام دهد این بدان معنی است که شما خارج از منطقه سروس دهی باشید. کافی است تا یک تماس بگیرید.

هنگام ثبت مشخصات جهت تحویل دهی سریعتر و مناسبتر می بایست زمان و تاریخ حضور خود را محل مشخص نمائید.

تلاش ما بر این است که محصولات غذای دریایی را در بالاترین سطح استاندارد نگهداری و تحویل نمائیم. درصورتی که ازکیفیت یا دلیل دیگری از محصول ما ناراضی بودید ، لطفا به ما اطلاع رسانی نماید. هنگامی که در سفارش شما محصول فیله شده باشد لطفا آنرا کاملا بررسی نمائید تا استخوان یا هر جسم خارجی دیگری در آن باقی نمانده باشد .

تضمین ما (گارانتی ما)
تضمین ما گارانتی ما

همیشه سرویس ها و فعالیت های آنلاین ماهی رضایتمندی 100% درصدی را به همراه دارد و آن را گارانتی می نماید. بر اساس داشتن کیفیت و بسته بندی بی نظیر به خود می بالد و چنانچه شما به هر دلیلی از ما ناخرسند شدید، سریعاً به ما خبر داده تا آن موارد در اسرع وقت اصلاح نمائیم.

برگشت کالا یا وجه
برگشت کالا یا وجه

اگرمحصول ما دارای کیفیت مطلوب نباشد یا به هر دلیلی موجبات ناخرسندی شما را فراهم کرده باشد ما خوشحال خواهیم شد که در جهت جلب رضایت شما اقدام تعویض محصول یا برگشت وجه بنا به درخواست شما نمائیم با توجه و درنظر گرفتن این نکته که محصول ما به صورت تازه عرضه می گردد و دارای تاریخ انقضاء می باشد خواهشمند است جهت این منظور در کمتر از 24 ساعت از زمان تحویل گرفتن محصول با ما تماس حاصل فرمائید تا مشمول این گارانتی ما گردید. با ما با شماره 09018011719 و یا ایمیل info@onlinemahi.com تماس حاصل نمائید.

لطفا درصورت وجود هرگونه سوال یا مشکلی با خدمات مشتریان ما تماس بگیرید
 • شرکت آوای کالا رسان امین
 • آدرس دفتر تهران:
  نشانی:تهران تهرانسر شهرک استقلال بلوار عبیدی 551
 • آدرس وب سایت :
  onlinemahi.com
 • آدرس ایمیل :
  info@onlinemahi.com
 • شماره تلفن فروشگاه :
  09018011719
 • شماره تلفن دفتر تهران :
  02144538503