فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

مورد مصرف
دارای گوشت خوراکی به شکل تازه و منجمد
پیشنهاد ما
قلیه ماهی و سرخ شده ، بهترین ماهی برای فیله ای گریل شده ، نرم و خوشمزه
خواص
امگا3 بالا ،در داروهای چینی استفاده می شود
تغذیه
گوشت خوار -بی مهرگان نظیر کرم- سخت پوست و نرم تن

ماهی شانک
yellowfin sea breams

ماهی شانک 
 yellowfin sea breams ماهی شانک 
 yellowfin sea breams
Special Name
Acanthopagrus latus شانک ماهی زرد باله
What
ماهی است با بدن مرتفع و فشرده بر روی چشم ها یک برآمدگی مشخص وجود دارد رنگ بدن خاکستری کم رنگ متمایل به سفیدباله های شکمی متمایل به سفید با هاله ی زرد.
Where
سراسر خلیج فارس و دریای عمان . و شمال غرب پسفیک -در آبهای ساحلی کم عمق و در نزدیک کف و یا روی بسترهای شنی و گلی و روی فلات قاره و گاهی اوقات در مصب ها در آبای شور و شیرین و گاهی به رودخانه م مصب وارد می شود
When
در تمام سال
How
ترال- لانگ لاین - تور گوشگیر-رشته ی قلاب طویل و گرگور