فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

مورد مصرف
به شکل فیله
پیشنهاد ما
خام در سوشی –ساشیمی – گریل -سرخ شده ، قلیه، کبابی، بخارپز- کباب چنجه ماهی"و"کوبیده ماهی"وقلیه، شامی ماهی،کتلت ماهی،سوخاری و شینسل بی نهایت مناسب باشد. فیله سفید و ترد با طعم شبیه کوسه دارد برای پیشنهاد دادن آن تردید نکنید طعم ملایم فیله ی سفید کوبیا را همه دوست دارند.
خواص
پرچرب با اسید چرب زیاد
تغذیه
خرچنگ گرد -ماهی -اسکوئید- بنتوز

ماهی سکن
Black salmon-Cobia

ماهی سکن 
Black salmon-Cobia ماهی سکن 
Black salmon-Cobia
Special Name
: Rachycentron canadum سکن –سوکلا-کوبیا
What
کوبیا تنها عضو خانواده ی Rachycentridae است -دوکی شکل، رنگ فولادی بسیار تیره دارد. رنگ گوشت ماهی سکن سفید مایل به صورتی است وسریع الرشد .ماهی است که با روش های پخت منفاوت می تواند سرو شود حتی باربکیو.
Where
پاناما -خلیج فارس و دریای عمان- اقیانوس هند- دریای عرب اقیانوس آرام -ساکن آب های شور دریایی و نیز لب شور
When
سراسرسال
How
بیشتر پرورشی است و به دلیل گله ای نیودن صید آن سخت است . صید ورزشی هم دارد .