فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

آبزیان دریایی


ماهی تن 
 Albacore Tuna

ماهی تن
Albacore Tuna

گوشت قرمز ماهی تن مانند بافت و طعم بی نظیر آن، منحصر بفرد است و در هیچ ماهی دیگری یافت نمی شود. گوشت ماهی تن منبع غنی پروتئین و مواد معدنی ( سلنیوم، منیزیوم و پتاسیم ) است که آن را تبدیل به ماده غذایی ارزشمندی می کند.اگر به دنبال طعم های ویژه در غذاهای دریایی هستید، ماهی تن فرصت و تجربه آن را به شما می دهد. با گوشت بی نظیر تن، هر پختی را که دوست دارید تجربه کنید و مطمئن باشید ماهی تن همراه شماست.

ادامه مطلب

ماهی هامور 
Red Grouper

ماهی هامور
Red Grouper

ماهی هامور یکی از ماهیهای مورد علاقه و مشتری پسند خلیج همیشگی فارس می باشد.قلیه ای که با ماهی هامور بدست میاد با هیچ ماهی دیگه ای قابل مقایسه نیست:از ماهیان خوراکی عالی محسوب می شود.مهامور را برای میهمانی های بزرگ به صورت درسته کبابی می کنند.پوست هامور لعاب فراوان دارد و برای همین موقع پخت قلیه، از پوست آن صرف نظر نمی کنند. گوشت هامور برای سرخ کردن، قلیه، بخارپز و کبابی مناسب می باشد.

ادامه مطلب

چنگو یا باراکودا 
Barracoda

چنگو یا باراکودا
Barracoda

ماهی چنگو یا باراکودا از ماهیان پر طرفدار خلیج فارس می باشد. فیله خوش طعم این ماهی را می توان به صورت گریل شده یا کبابی آماده کرد. از باراکودا استیک بسیار لذیذی به دست می آید.این ماهی را به صورت سرخ شده نیز سرو می کنند. گوشت ماهی باراکودا علاوه بر مواد مغذی ، دارای درصد بالایی از امگا3 می باشد. باراکودا یک پیشنهاد ویژه دارد!

ادامه مطلب

شوریده  
Tiger tooth croaker

شوریده
Tiger tooth croaker

گوشت سفید و کم خار شوریده ، بعد از پخت بافت لطیف و بی نظیری را به شما می دهد. شوریده با توجه به ویژگیهای آن، از ماهیان ممتاز جنوب محسوب می شود و طرفداران بسیار دارد. این ماهی را میتوانید با شکم خالی در روغن سرخ کرده و از طعم بی نظیر ماهی لذت ببرید.

ادامه مطلب

حلوا سفید 
silver pomfret

حلوا سفید
silver pomfret

ماهی حلوا سفید دارای ارزش غذایی بالایی است. این ماهی به دلیل طعم و فرم خاص خود، مشتریان زیادی در جهان دارد. فلس نرم ماهی حلوا را حتی با دست کشیدن هم میتوانید بردارید. در خوزستان این ماهی را با نام زبیده می شناسند. این ماهی ارزشمند به دلیل داشتن سر و دم کوچک و قابل استفاده، دور ریز ناچیزی دارد.ماهی حلوای زیبا را میتوانید به راحتی سرخ کنید اما پیشنهاد ویژه برای طبخ این ماهی،ته چین فوق العاده آن است.

ادامه مطلب

قباد 
Indo-Pacific king mackerel

قباد
Indo-Pacific king mackerel

ماهی قباد ، خبر خوبی است برای افرادی که با خار ماهی مشکل دارند! این ماهی با ضایعات کم و گوشت فراوان، گزینه مناسبی برای سرخ شدن در روغن است. هم چنین ماهی قباد ویژگی لازم برای کباب و سوخاری شدن را دارد. قباد یک پیشنهاد تازه نیست زیرا ماهی بسیار معروف و پرطرفداری است.

ادامه مطلب

شیر بندر (سارم) 
Talang Queenfish

شیر بندر (سارم)
Talang Queenfish

شیر بندر از ماهیان آبهای عمیق است و به همین دلیل گوشت آن طعم متفاوت و ویژه ای دارد. برای پخت این ماهی نیاز به روشهای پیچیده ندارید. زیرا گوشت آن لذیذ است. می توانید خیلی ساده آن را سرخ کرده یا کباب کنید و از یک وعده بی نظیر لذت ببرید.

ادامه مطلب

طوطی ماهی  
Gulf parrot fish

طوطی ماهی
Gulf parrot fish

این ماهی رنگارنگ زیبا طعمی بسیار عالی از ماهی را ارائه می دهد. تیغ های آن درشت است و به همین دلیل به راحتی از گوشت جدا می شوند. این ماهی را میتوانید براحتی پولک گیری کنید. طوطی ماهی، این موجود زیبای دریایی، تجربه خوب شما از غذاهای دریایی خواهد شد.

ادامه مطلب

ماهی حلوا سیاه 
Black pomfret

ماهی حلوا سیاه
Black pomfret

ماهی با گوشت خالص بدون تیغ، آیا کسی میتواند این وعده غذایی را رد کند؟! ماهی شکم پر بدون خار، ته چین بی نظیر ماهی، ماهی سرخ شده بدون دردسر خارها و حتی قلیه ماهی خوشمزه. ماهی حلوا سیاه استاد حضور در سفره به هر شکلی است.

ادامه مطلب

ماهی راشگو  
Four finger threafin

ماهی راشگو
Four finger threafin

راشگو از ماهی های ممتاز دریای جنوب محسوب می شود. این ماهی را با لقب آهوی دریا می شناسیم. گوشت ترد و لذیذ این ماهی، حس جالب و بی نظیر عمق دریای خلیج فارس را با خود دارد. این ماهی ارزشمند را می توان با هر نوع پختی آماده و سرو کرد. بی شک راشگو از بهترین گزینه ها برای میز خانواده و پذیرایی ها است.

ادامه مطلب

ماهی سرخو 
Red Snapper

ماهی سرخو
Red Snapper

به جرات میتوان گفت سرخو با داشتن املاحی چون فسفر، پتاسیم و ویتامین های گروه بی، از بهترین و مناسب ترین غذاهایی است که میتوان با خیال آسوده میل کرد زیرا این مواد ارزشمند به تقویت سیستم ایمنی و افزایش باروری کمک شایانی می کنند. گوشت چرب و لذیذ این ماهی سرشار از آنتی اکسیدان های قوی است. همچنین مصرف این ماهی تا 80 درصد نیاز بدن به ماده ارزشمند سلنیوم را تامین میکند. ماهی سرخو را میتوان با اطمینان به عزیزان خود پیشنهاد کرد.

ادامه مطلب

ماهی سنگسر 
Banded grunt

ماهی سنگسر
Banded grunt

ماهی سنگسر دارای گوشت بسیار لذیذ و خوش طعمی است. طعمی از یک موجود ارزشمند دریایی. فیله سرخ شده یا کبابی آن پیشنهادی است که کسی را پشیمان نمیکند. این ماهی مخصوص قلیه می باشد .

ادامه مطلب

ماهی شانک 
 yellowfin sea breams

ماهی شانک
yellowfin sea breams

ماهی شانگ را با گوشت عالی و بی نظیر آن معرفی میکنیم. فیله این ماهی را میتوان به صورت سرخ کرده سرو کرد و یا از آن یک قلیه ماهی خوشمزه تدارک دید. در هر صورت ماهی شانگ تجربه جالب و دوست داشتنی از آشپزی با ماهی ها خواهد بود.

ادامه مطلب

ماهی شیر 
Spanish Mackerel

ماهی شیر
Spanish Mackerel

ماهی شیر از ماهیان معروف خلیج همیشه فارس است. این ماهی نیاز چندانی به معرفی ندارد زیرا تقریبا همه آن را میشناسیم. گوشت خوش طعم و کم خار این ماهی را بسیاری از ما تجربه کرده و می پسندیم. این ماهی پر گوشت مناسب برای سرخ کردن،بخارپز و یا کبابی است.

ادامه مطلب

ماهی سکن 
Black salmon-Cobia

ماهی سکن
Black salmon-Cobia

طرفداران کباب و شامی و کتلت بشتابید! ماهی سکن با گوشت بدون خار و بسیار لذیذ در خدمت شماست! این ماهی با گوشت صورتی و پرچرب خود آماده طبخ با هر روشی است. شما با یک ماهی سکن میتوانید منوی متنوعی شامل، قلیه،کوبیده ماهی، شنیسل،سرخ کرده و... را در اختیار داشته باشید.سکن شما را در طعم و طبخ ناامید نمیکند!

ادامه مطلب

ماهی صبیتی 
Sobaity bream- Silver black progy

ماهی صبیتی
Sobaity bream- Silver black progy

ماهی صبیتی با توجه به ویژگیهای گوشت ترد و لذیذ آن، به طور خاص از بهترین پیشنهادات برای سرخ کردن، شکم پر و قلیه ماهی است. این ماهی دارای گوشت لذیذ و خوش طعمی است.

ادامه مطلب

ماهی کفشک 
Deep fluonder

ماهی کفشک
Deep fluonder

محصول ویژه خلیج همیشه فارس برای شما که طرفدار استیک هستید. فیله ماهی کفشک انتخاب بدون تردید شماست. این ماهی با گوشت بسیار لذیذ خود یکی از بهترین انتخاب ها برای استیک ماهی است. همچنین فیله این ماهی را میتوانید به راحتی سرخ کرده و از طعم فوق العاده آن لذت ببرید.

ادامه مطلب

ماهی مقوا
 Indian threadfis

ماهی مقوا
Indian threadfis

ماهی مقوا یکی از ماهیان معروف خلیج فارس است که نسبت به محصولات دیگر خلیج، الز قیمت پایین تری برخوردار است. این ماهی گوشت خوش طعم و نسبتا تردی دارد. ماهی مقوا را به صورت سرخ شده یا کبابی سرو کنید و از غذای دریایی لذت ببرید.

ادامه مطلب

لابستر 
Australian Lobster Tails

لابستر
Australian Lobster Tails

لابستر از آبزیان ویژه ای است که طرفداران زیادی دارد. این موجود دریایی جذاب را می توان به عنوان غذای ویژه و لوکس تهیه و سرو کرد. لابستر به روشهای مختلفی طبخ و تزیین می شود. شما برای پخت این آبزی منحصربفرد مشکلی ندارید! زیرا برای این کار روشهای فراوانی وجود دارد. آب پز کردن، بخارپز کردن یا سرخ کردن در کره داغ یا خیلی روشهای دیگر. همچنین ترکیب گوشت لابستر با مایونز و آبلیمو تجربه فوق العاده ای است.

ادامه مطلب

ماهی مرکب 
Squid-Calamari

ماهی مرکب
Squid-Calamari

ماهی مرکب از ماهیان بی مهره خلیج فارس است که به دلیل دارا بودن طعم ویژه (کمی شور) و نیز بافت اسفنجی بی نظیر آن، طرفداران خاص دارد. طبع این ماهی بسیار گرم است و بر روی فعالیت کبد و کلیه و نیز مجاری گوارشی، تاثیر خوبی دارد.این آبزی ویژه را می توانید به صورت سرخ شده، اسکوئید کره ای و یا با دستورات متنوع ملل، طبخ نمایید. طبخ و سرو و مصرف ماهی مرکب، حس و تجربه ای خاص است که نباید از دست داد.

ادامه مطلب

Octopus

Octopus

اختاپوس معمولی – اکثر صید جهانی اختاپوس مربوط به این اختاپوس است این آبزی عمر کوتاهی دارد اما به دلیل اینکه در هر بار تخم ریزی تعداد زیادی تخم رها می کند دخایر آن در مقابل صید مقاوم است ودر عمق 200 متری سواحل آبهای گرمسیری و نیمه گرمسیری وجود دارد

ادامه مطلب

 Shrimp

Shrimp

میگو بر اساس سایز به سه نوع ریز (سایز ۶۰ به بالا) متوسط (سایزهای ۳۰-۴۰ و ۴۰-۵۰ ) و درشت ( سایز ۲۰-۳۰ ) و شاه میگو (U10 ) تقسیم می شود که منظور از سایز تعداد میگو در یک کیلوگرم است. هرچه میگو درشت تر باشد قیمت آن بالاتر است. میگو مقدار قابل توجهی املاح ضروری به خصوص فسفر و آهن دارد که به ویژه برای کودکان در حال رشد و زنان باردار بسیار مفید است. میگوها در کل دارای چربی کمی می باشند. میگو در بالا بردن مقاومت بدن، بهبود التهاب ها، بیماری های قلبی و مبارزه با سرطان کمک فعالانه ای دارد

ادامه مطلب