فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهی و فروش آنلاین ماهی تازه و فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه  چندین ساله در امور شیلات و با ارائه خدمات فروش آنلاین ماهی ، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت  تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو  کافی است با شماره های موجود در سایت  تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حساب میاید. برای فروش آنلاین میگو  کافی است شما ابتدا میگو مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت  آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی  فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران  عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

ماهی شیر (Scomberomorus commerson)

ماهی شیر (Scomberomorus commerson)

ماهی شیر (Scomberomorus commerson)

 

ماهی شیر یا شیر ماهی، نام نوعی ماهی جنوب است که گوشت بسیار لذیذی دارد. گوشت خام آن صورتی کمرنگ و تقریباً بی خار است. برای شناخت تازگی این ماهی، به مشام خود اطمینان کنید. ماهی تازه به هيچ‌ عنوان بوی بد آمونیاک نمی‌دهد.

ماهی شیر، یک ماهی پر پروتئین و کم چربی است. هر ۱۰۰ گرم گوشت ماهی شیر دارای تقریبا ۲۱/۵ گرم پروتئین و ۲/۶ گرم چربی می باشد. بیش از ۹۰ درصد چربی های گوشت ماهی شیر از نوع چربی های غیر اشباع و مفید برای بدن هستند. این ماهی دارای بیش از ۴۷ درصد اسیدهای چرب امگا ۳ است. کلسیم، فسفر، آهن و پتاسیم از جمله مواد معدنی موجود در گوشت ماهی هستند. ویتامین های گروه ب نیز در گوشت ماهی شیر تازه موجود هستند.

 

ارزش غذایی 100 گرم ماهی شیر تازه (Santhanam, 2014)

 

ترکیبات تقریبی 100 گرم گوشت ماهی شیر

 

انرژی

109 کیلو کالری

پروتئین

21.5 گرم

چربی

2.6 گرم

کربوهیدرات

0 گرم

 

مواد معدنی

 

کلسیم

0.34 میلی گرم

فسفر

60.50 میلی گرم

آهن

9.31 میلی گرم

پتاسیم

25 میلی گرم

 

ویتامین ها

 

ویتامین B1

0.06 میلی گرم

ویتامین B2

0.31 میلی گرم

ویتامین B3

3.2 میلی گرم

ویتامین C

0 میلی گرم

 

ترکیب اسیدهای چرب

 

اسیدهای چرب اشباع

%6.4

اسیدهای چرب تک غیر اشباع

%4.1

اسیدهای چرب امگا 6

%11.19

اسیدهای چرب امگا 3

%47.9

سایراسیدهای چرب چند غیر اشباع

%32.8

منبع:

Santhanam, R., 2014. Nutritional marine life. CRC Press, Florida, USA.290p.