فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

ماهی و جایزه نوبل

ماهی و جایزه نوبل

ماهی و جایزه نوبل

 

در سال 1982 جایزه نوبل در رشته فیزیولوژی و پزشکی بطور مشترک به سه دانشمند بخاطر کشفیاتشان در ارتباط با پروستاگلاندین ها و مواد فعال بیولوژیکی مرتبط با آنها  اهدا شد. این جایزه به دانشمندان برگ استروم و ساموئلسن از کشور سوئد و وین از کشور انگلیس بطور مشترک اهدا شد.

 

پروستاگلاندین ها برای زندگی انسان بسیار حیاتی هستند و اغلب در غلظت های بسیار پایین می توانند در فرایندهای بیوشیمیایی بدن دخالت کنند. فرایندهای بیولوژیک در داخل سلول ها و بافت های موجود زنده توسط مکانیزم های مختلف به نحوی تنظیم می شوند که یک حالت پایدار را برای جاندار حتی در مواجهه با تغییرات شدید محیط زیست ایجاد کنند. پروستاگلاندین ها و مواد مرتبط با آنها نقش مهمی در ارتباط با تشکیل یک سیستم بیولوژیک با عملکردهای مهم تنظیم کنندگی دارند. پروستاگلاندین ها امروز بطور گسترده در داروهای حوزه زنان و زایمان استفاده می شوند. همچنین، پروستاگلاندین ها و آنالوگ هایش بطور موفقیت آمیزی در درمان مشکلات عروقی و زخم پپتیک استفاده می شوند.

 

پروستاگلاندین ها از اسیدهای چرب غیر اشباع ساخته می شوند. اسیدهای چند غیر اشباعی (PUFAs) در رژیم غذایی انسان میتوانند به پروستاگلاندین ها و مواد مرتبط با آنها تبدیل شوند. اسیدهای چرب امگا-6 و اسیدهای چرب امگا-3 از معروفترین اسیدهای چرب چند غیر اشباعی هستند. وجود این اسیدهای چرب در بسیاری از سلول های بدن، پایه ای برای یک سیستم بیولوژیک با اهمیت ساختاری برای بسیاری از فرایندها در یک بدن سالم یا یک بدن بیمار ایجاد می کند. اسیدهای چرب امگا-6 که عمدتا در دانه ها، گوشت قرمز، روغن های گیاهی و تخم مرغ یافت می شوند باعث تحریک و افزایش ساخته شدن میانجی های التهابی در بدن انسان می شوند. در حالیکه اسیدهای چرب امگا-3 بویژه EPA  و  DHA که به وفور در ماهی یافت می شوند، اثرات ضد التهابی داشته و در سلامتی انسان بسیار موثرند.

 

ماهی بخورید و سلامت باشید.

منبع: www.nobelprize.org