فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

پلاستیک در دریا بویی شبیه غذا را به ماهی میدهد

پلاستیک در دریا بویی شبیه غذا را به ماهی میدهد

پلاستیک در دریا بویی شبیه غذا را به ماهی میدهد

 

 

برآورد شده است که از سال 1950 تا کنون، 6.3 میلیارد تن ضایعات پلاستیکی در دنیا تولید شده است که دانشمندان آن را بعنوان "یک آزمایش کنترل نشده در مقیاس جهانی" توصیف کرده اند. بیش از 50 گونه از ماهیانی که پلاستیک خورده اند و بیش از 700 گونه از آبزیان دریایی که در معرض این ضایعات قرار گرفته اند، شناسایی شده اند. جدیدترین تحقیقات بر روی اینکه چطور مواد مصنوعی و مسموم وارد زنجیره غذایی می شوند، نشان داد که پلاستیک می تواند در بافت های جانوران آبزی تجمع یابد. بدین ترتیب که پلاستیک به تدریج به قطعات آنقدر کوچکی تجزیه می شود که می تواند از دیواره روده جانوران آبزی عبور کرده و وارد جریان خون آنها و ماهیچه های آنها شود. در دریا، پلاستیک بویی شبیه غذا برای ماهیان دارد.

 

محققین واکنش ماهیان آنچوی که از دریا گرفته شده بودند را نسبت به پلاستیکی که 3 هفته در آب مانده بود و پلاستیک تمیزی که بتازگی در آب قرار داده بودند، آزمودند. پلاستیکی که 3 هفته در آب مانده بود برای ماهیان بسیار جذاب بود که این، اولین شاهد رفتاری مبنی بر جذابیت ضایعات پلاستیکی به لحاظ شیمیایی برای آبزیان بود.  بعلاوه، ضایعات پلاستیکی ممکن است که از نظر ظاهری شبیه به طمعه به نظر برسند که باعث جذب ماهی ها می شود.

 

 

در سال 2016، مقاله ای جالب در مجله معتبر Science در مورد بچه ماه لوتی (Perch) که خوردن پلاستیک را به خوردن غذای با کیفیت و طبیعی ترجیح میداد، به چاپ رسید. در شکل، ذرات پلاستیک در شکم لارو ماهی لوتی به وضوح مشخص هستند. در مطالعه بچه ماهیان لوتی، ترجیح آنها به خوردن پلاستیک بجای غذای واقعی باعث کاهش رشد آنها شد. تغدیه با پلاستیک، بچه ماهیان را از اینکه بتوانند حضور اردک ماهی (Pike) را از طریق بویایی درک کنند، ناتوان کرد. اردک ماهی ها یکی از اصلی ترین شکارچیان بچه ماهی های لوتی هستند و  بچه ماهیانی که پلاستیک خورده بودند در مقایسه با بچه ماهیانی که تغذیه سالم داشتند، 4 برابر سریعتر شکار میشدند.

 

در تحقیقی دیگر، آنالیز روده ماهیان موجود در بازار آبزیان اندونزی و بازار آبزیان کالیفرنیا نشان داد که بیش از یک چهارم تمام انواع آبزیان موجود در بازارها حاوی ذرات پلاستیک بودند. در همین راستا، سازمان ملل متحد هشدار میدهد که ذرات ریز پلاستیک (میکرو پلاستیک ها) در دریا، یک تهدید رو به رشد برای سلامتی انسان ها است.

 

منبع: http://www.independent.co.uk