فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

آیا پرورش ماهی تن باله آبی می تواند آنرا از خطر انقراض نجات دهد؟

آیا پرورش ماهی تن باله آبی می تواند آنرا از خطر انقراض نجات دهد؟

آیا پرورش ماهی تن باله آبی می تواند آنرا از خطر انقراض نجات دهد؟

 

متخصصین حفاظت از ذخایر، سالهاست که اخطار میدهند که ذخایر ماهی تن باله آبی رو به کاهش است. در حالیکه، آبزی پروری میتواند راهکاری ارائه دهد. آزمایشگاه علوم شیلاتی دانشگاه کین کی ژاپن در سال 1948 میلادی، سه سال بعد از شکست ژاپن در جنگ جهانی دوم ساخته شد و در دوران فقر و نهایت کمبود مواد غذایی در ژاپن تصمیم گرفته شد که به پرورش آبزیان در دریا رو آورد. در سال 1970 پروژه ای که تصور میشد غیر ممکن است به این آزمایشگاه واگذار شد، پروژه " تکثیر و پرورش کل چرخه زندگی ماهی تن باله آبی در یک سیستم کاملا بسته". در عمل، سه دهه طول  کشید تا این پروره تکمیل شود.

 

زمانی، ماهی تن باله آبی بعنوان "الماس اقیانوس ها" نامیده میشد. ماهی تن باله آبی اقیانوس آرام، میانگین طولی حدود 2 متر و وزن چند صد کیلوگرم دارد و می تواند تا 50 سال زندگی کند. این ماهی در تمام دنیا به دلیل بافت گوشتی سرشار از چربی برای تهیه سوشی استفاده میشود و بسیار ارزشمند است. کشور ژاپن در مصرف انواع ماهی های تن، رتبه اول را در دنیا دارد. محققین دانشگاه کین کی ژاپن در سال 1979 برای اولین بار موفق شدند که از ماهیان تن بالغ پرورش یافته در اسارت، تخمگیری کنند و از انکوباسیون مصنوعی برای پرورش لاروها استفاده کردند. اما نه تنها لاروها بصورت دسته جمعی می مردند و تلفات بسیار بالا بود، بلکه ماهی های بالغ نیز از سال 1983 به مدت 11 سال اصلا تخمریزی نکردند.

 

یکی از مشکلات پرورش ماهی تن باله آبی این بود که پوست این ماهی بسیار حساس است و به محض اینکه دست انسانی به آن میخورد، دچار سوختگی و سپس پوسیدگی میشد و فرایند فساد تا جایی ادامه پیدا میکرد که منجر به مرگ ماهی میشد. بعلاوه، ماهی های تن موقعی که به بلوغ میرسیدند، با سرعت بسیار بالا و خطرناکی شروع به شنا میکردند که براحتی ممکن بود که به سمت تورهای قفس پرورش شنا کرده و به آنها برخورد کنند و بمیرند. یک قفس (Pen) با اندازه متوسط دارای قطر 30 متر و عمق 10 متر بود. ماهی تن باله آبی هر روز مقدار زیادی غذا مصرف میکند. بطور مثال، برای تغذیه 250 عدد ماهی تن که هر یک وزنی حدود 100 کیلوگرم داشته باشند، به 1 تن ماهی منجمد ماکرل در هر روز بعنوان غذا نیاز است. دانشمندان ژاپنی هنوز بر روی پرورش ماهی تن باله آبی کار میکنند، زیرا فقط 1% از ماهیان پرورشی تن تا سن بلوغ در اسارت زنده میمانند.

 

با توجه به کندی کار تحقیق که از سه دهه گذشته آغاز شده است، کمبود پول به سرعت تبدیل به مسئله ای در راه ادامه این پروژه شد. بنابراین، دانشگاه کین کی ژاپن برای اینکه بتواند هزینه های این پروژه خود را تامین کند، شروع به تکثیر و پرورش سایر گونه های آبزیان و فروش آنها به بازار کرد. مهمترین گونه ای که بطور توام با ماهی تن باله آبی پرورش می یابد و 70 تا 80% کل ذخیره را به خود اختصاص میدهد، ماهی سیم دریایی قرمز (Red Sea Bream) می باشد. همچنین، چند کمپانی ژاپنی فعال در عرصه تن ماهیان نیز بر روی این پروژه تحقیقاتی سرمایه گذاری کرده اند و در بازاریابی و فروش ماهیان تن باله آبی تولید شده در این پروژه به سوپر مارکت های داخلی و صادرات به سایر کشورها فعالیت میکنند. بعلاوه، یک رستوران سوشی در توکیو نیز احداث کرده اند که ماهی تن باله آبی پرورشی را در کنار ماهیان صید شده از طبیعت به مشتریان عرضه میکند.

منبع:  www.japantimes.co