فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

ماهی قزل آلا رنگین کمان (Oncorhynchus mykiss)

ماهی قزل آلا رنگین کمان (Oncorhynchus mykiss)

ماهی قزل آلا رنگین کمان (Oncorhynchus mykiss)

 

ﻣﻬﻤﺘﺮﯾﻦ ﮔﻮﻧﻪ ﭘﺮورﺷﯽ آزاد ﻣﺎﻫﯿﺎن، ﻗﺰل آﻻی رﻧﮕﯿﻦ ﮐﻤﺎن است که ﺑﻮﻣﯽ اﯾﺮان ﻧﯿﺴﺖ و ﺗﺨﻢ ﭼﺸﻢزده آن از ﮐﺸﻮر ﻫـﺎی ﻣﺨﺘﻠـﻒ وارد ﮐﺸـﻮر ﺷﺪه و ﭘﺮورش می یابد. امروزه ماهی قزل آلای رنگین کمان به صورت ماهی شماره یک اکثر کارگاه‌های تکثیر و پرورش ماهیان سرد آبی در بیشتر نقاط جهان درآمده ‌است.  این ماهی طعمی عالی و بافتی گوشتی و لطیف دارد. برای شناخت تازگی این ماهی، به مشام خود اطمینان کنید. ماهی تازه به هيچ‌ عنوان بوی بد آمونیاک نمی‌دهد. فلس ماهی تازه به آسانی جدا نمی‌شود. اگر ماهی مانده را فشار دهيد، جای انگشت‌تان روی بدن ماهی می‌ماند اما ماهی تازه سفت و محكم است. داخل آبشش‌ها بايد قرمز رنگ باشند، در حالیکه آبشش ماهی مانده رنگ پريده و روشن است.

ماهی قزل آلا رنگین کمان، یک ماهی پر پروتئین است. هر ۱۰۰ گرم گوشت ماهی قزل آلا رنگین کمان دارای تقریبا ۲۰/۸۷ گرم پروتئین و ۰۴/۵ گرم چربی می باشد. کلسیم، فسفر، آهن و پتاسیم از جمله مواد معدنی موجود در گوشت ماهی هستند.

 

ارزش غذایی 100 گرم ماهی قزل آلا رنگین کمان (Santhanam, 2014)

 

ترکیبات تقریبی 100 گرم گوشت ماهی قزل آلا رنگین کمان

 

انرژی

138 کیلو کالری

پروتئین

20.87 گرم

چربی

5.04 گرم

کربوهیدرات

0 گرم

 

مواد معدنی

 

کلسیم

67.0 میلی گرم

فسفر

282 میلی گرم

آهن

0.27 میلی گرم

پتاسیم

451 میلی گرم

 

منبع:

Santhanam, R., 2014. Nutritional marine life. CRC Press, Florida, USA.290p.