فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

طراحی جدید محصولات دریایی سی پک (SeaPack)

طراحی جدید محصولات دریایی سی پک (SeaPack)

طراحی جدید محصولات دریایی سی پک (SeaPack)

 

برند سی پک از سال 1948 میلادی محصولات غذاهای دریایی را به بازار ارائه می کند و امروزه رتبه اول بیشترین میزان فروش میگو منجمد را در خرده فروشی های مخصوص گروه غذاهای دریایی در آمریکا را به خود اختصاص میدهد. مدت 70 سال است که برند سی پک از دستورهای غذایی الهام گرفته از دستورهای آشپزی نواحی ساحلی برای تهیه میگو و غذاهای دریایی با طعم عالی استفاده می کند. این برند متعهد است که از طریق ارائه محصولات اندیشمندانه، معتبر و با کیفیت به خانواده های پر مشغله کمک کند تا استرس و فشارهای زندگی را کاهش داده و در شرایط خوب سلامتی قرار بگیرند. در صنعت غذاهای دریایی، برند سی پک بخاطر تامین حد اعلی استانداردهای کیفیت، مدیریت منابع و در دسترس بودن مورد توجه و احترام بسیار است.

 

برند محصولات دریایی سی پک از برندی در طراحی به نام ویس باکس (Voicebox) برای طراحی مجدد لوگو و بسته بندی بیش از 30 محصول کمک گرفت. یکی از مدیران ویس باکس مطرح می کند که بینش و اعتقاد سی پک برای اینکه سبک زندگی مصرف کنندگانش را در جایگاه نخست پیام تبلیغاتیشان قرار دهند، خمیر مایه اصلی در فرایند طراحی بود. این مدیر می گوید که طراحی برای مشتریان امروزی شامل گوش دادن و مشاهده کردن این است که چگونه یک پیام تبلیغاتی در بازار دیده، شنیده و تجربه می شود. چیزی که شرکت طراحی کننده به آن افتخار می کند این است که طراحی هایشان قدرت متوقف کردن مشتری و ارائه پیامی متقاعد کننده را بطور موثر و سریع دارد. طرح های جدید محصولات سی پک به نحوی تهیه شده اند که با طرح های قدیمی آن هماهنگی دارند تا مصرف کنندگان گیج نشوند و از سوی دیگر طراحی های جدید بگونه ای انجام شده اند تا با نیاز مصرف کنندگان جدید به دیدن ترکیبات واقعی غذا هماهنگ باشد. ویس باکس خود محصولات را به عنوان اصلی ترین موضوع در طراحی بسته بندی ها استفاده کرده به نحوی که تصویری آرامش بخش از یک وعده غذایی سالم و راحت با محصولات سی پک در ذهن مصرف کنندگان نقش ببندد. ویس باکس برای متمایز کردن محصولات سی پک در بخش پر رقابت غذاهای دریایی منجمد، آنها را در یک تم دریایی با پس زمینه سفید و آبی روشن قرار داده است. حروف با نوع قلم (فونت) مطابق با زمان آغاز به کار برند سی پک در 70 سال پیش باز نویسی شدند تا تاریخچه این برند در ارائه مسئولانه انواع محصولات غذاهای دریایی با کیفیت و با طعم عالی را برای مشتریان تداعی کنند.

 

این طراحی های جدید به برند سی پک کمک کرد تا در بین انواع و اقسام محصولات منجمد در داخل فریزرها بدرخشد و در عین حال بتواند مزایای اصلی این برند را در طرح بسته بندی محصول حفظ کرده و آنها را به مخاطب انتقال دهد. همچنین، این طراحی ها آنقدر انعطاف پذیر هستند که بتوانند برای اضافه کردن محصولات جدید در برند سی پک استفاده شوند.

 

منبع: http://fis.com/