فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

جان ماهی قرمز 20 ساله ای بعد از پرداخت 200 یورو توسط خانواده ای برای جراحی اش نجات یافت

جان ماهی قرمز 20 ساله ای بعد از پرداخت 200 یورو توسط خانواده ای برای جراحی اش نجات یافت

جان ماهی قرمز 20 ساله ای بعد از پرداخت 200 یورو توسط خانواده ای برای جراحی اش نجات یافت

 

این ماهی قرمز 20 ساله که توسط یک خانواده انگلیسی نگهداری می شود و سنش حتی از بچه های خانواده هم بیشتر است، نامش باب است و از اعضا این خانواده محسوب می شود. چند هفته ای بود که باب به دلیل ایجاد غده ای بر روی باله اش دچار مشکل در شنا کردن شده بود. بنابراین، خانواده او را نزد دامپزشک محلی می برند. جراحی به دلیل مقدار کم حجم خون و اندازه کوچک بدن ماهی قرمز بسیار مشکل است. برای عمل، دکتر دامپزشک محلی ماهی را به خواب برد، آب آشامیدنی را توسط یک لوله به دهان ماهی منتقل کرد و ضربان قلب ماهی را توسط یک مانیتور کوچک اندازه گیری کرد. سپس، غده توسط عمل جراحی برداشته شد. عمل جراحی بسیار موفقیت آمیز بود و باب توانست همان روز بعد از عمل به خانه باز گردد.

منبع:  www.independent.co.uk