فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

ماهی ساردین رنگین کمان (Dussumieria acuta)

ماهی ساردین رنگین کمان (Dussumieria acuta)

ماهی ساردین رنگین کمان (Dussumieria acuta)

ماهی ساردین رنگین کمان از گونه‌های مهم تجاری ماهیان سطح‌زی ریز هستند. هر ۱۰۰ گرم گوشت ماهی ساردین رنگین کمان دارای تقریبا ۲۰/۲۳ گرم پروتئین، ۶/۸۳ گرم چربی و ۰/۰۸۳ گرم کربوهیدرات می باشد. این ماهی سرشار از کلسیم است. همچنین، فسفر و آهن از جمله مواد معدنی موجود در گوشت ماهی هستند.

 

ارزش غذایی 100 گرم ماهی ساردین رنگین کمان (Santhanam, 2014)

ترکیبات تقریبی 100 گرم گوشت ماهی ساردین رنگین کمان

 

انرژی

150.72 کیلو کالری

پروتئین

20.23 گرم

چربی

6.83 گرم

کربوهیدرات

0.083 گرم

 

مواد معدنی

 

کلسیم

879.97 میلی گرم

فسفر

124.35 میلی گرم

آهن

14.18 میلی گرم

 

منبع:

Santhanam, R., 2014. Nutritional marine life. CRC Press, Florida, USA.290p.