فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهی و فروش آنلاین ماهی تازه و فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه  چندین ساله در امور شیلات و با ارائه خدمات فروش آنلاین ماهی ، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت  تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو  کافی است با شماره های موجود در سایت  تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حساب میاید. برای فروش آنلاین میگو  کافی است شما ابتدا میگو مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت  آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی  فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران  عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

  ثبت نظرات
logo

نویسنده نظر:وحید مصطفی زاده

سلام، تعریف بسته بندی را در بخش نظرات دیده بودم ولی انصافا کیفیت عالی بسته بندی چند برابر حداکثر انتظارات بنده بود. کیفیت خود ماهی هم واقعا خوب بود. خوشحالم که این مجموعه میتونه سفره ما رو با ماهی تازه جنوب آشتی بده.


logo

نویسنده نظر:اقای لاهوری


logo

نویسنده نظر:راهدار


logo

نویسنده نظر:مهرداد اكرامي فرد

بسیار عالی ممنون از همه چی


logo

نویسنده نظر:بهزاد صمدی


logo

نویسنده نظر:مینا شریفی


logo

نویسنده نظر:رضا ایمانی نژاد

باسلام
سوپرایز شدم
انتظارش رو نداشتم
خیلی خوب بود


logo

نویسنده نظر:رمضانی


logo

نویسنده نظر:هادی

آفرین به ایده و اجرای شما. هرچند به خاطر قیمت های بالای ماهی ها شاید کمتر کسی بتواند از شما خرید کند، ولی همین که پای ماهی به سفره بقیه ایرانی ها که کنار ساحل نیستند باز می شود و از همه مهمتر در مورد هر ماهی اطلاعات بسیار خوبی ارائه می کنید کارتان بسیار ارزشمند است و مطمئن باشید اولین قدم را برای افزایش مصرف سرانه ماهی در ایران شما برداشته اید


logo

نویسنده نظر:نیلوفر قدیری


logo

نویسنده نظر:رضا وفائي

سلام
خداقوت
كارتون عاليه👍