فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

تهیه ماهی کبابی روی آتش

 تهیه ماهی کبابی روی آتش

 

 

پیشنهاد ماهی توسط آنلاین ماهی ، برای این غذا :

سکن ، باراکودا ( چنگو) ، سی بریم ( شانک ) ، تن ، شیر ، مقوا ، شیر بندر(سارم) ، سنگسر

 

مواد لازم ماهی کبابی برای 4 نفر :

 

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

ماهی درشت

1عدد

100 گرم / 100 کالری

آب لیموی تازه

نیم پیمانه

100 گرم / 26 کالری

روغن زیتون

نیم پیمانه

100 گرم / 900 کالری

گشنیز

50گرم

100 گرم / 20 کالری

جعفری

50 گرم

100 گرم / 25 کالری

نعناع

50 گرم

100 گرم / 43 کالری

زعفران

2/1 قاشق مرباخوری

100 گرم / 310 کالری

نمک و فلفل سیاه

به میزان لازم

100 گرم / 0 کالری

گردو

به میزان دلخواه

100 گرم / 688 کالری

زرشک

به میزان دلخواه

100 گرم / 50 کالری

 

 

طرز تهیه ماهی کبابی :

تخم داخل شکم ماهی را پس از خالی کردن و شستن جدا می کنیم و با دو تا سه قاشق سوپ خوری پیاز کمی سرخ می کنیم. بعد سبزی را به دقت تمیز و ریز خرد کرده و با تخم ماهی مخلوط می کنیم و باز هم کمی سرخ می کنیم و کمی فلفل و نمک به مایه می زنیم.

*. آنگاه گردو و زرشک را داخل این مایه می ریزیم و ظرف را از روی آتش بر می داریم (سپس شکم ماهی را چاک کوچکی می دهیم و محتویات داخل آن را خارج کرده و تمیز می شوییم) و داخل شکم ماهی را با مایه فوق پر می کنیم بعد ته سینی را کمی چرب می کنیم.

*. ماهی را به همان حالتی که در آب شنا می کند، در سینی قرار می دهیم و با حرارت 400 درجه در فر قرار می دهیم. و پس از یک ربع بیرون می آوریم. پوست آن را می کنیم و روغن زیتون و آب لیمو و نمک و فلفل را مخلوط می کنیم و به ماهی می زنیم و در حدود یک ساعت ماهی را طبخ می کنیم.

*. و قتی پخته و آماده شد، ماهی را از فر خارج می کنیم و از سینی برمی داریم و دردیس قرار می دهیم و اطراف آن را با جعفری و حلقه های لیموترش تزیین می کنیم . مقداری از سس را روی ماهی می دهیم و بقیه را در سس خوری بر سر میز می بریم.

 

خواص زعفران :

*. زعفران حاوی بیش از 150 ترکیب متفاوت است. به عنوان مثال پیکروکروسین به عنوان ماده اصلی طعم و مزه اون هست. سافرنال عطر و رایحه زعفران رو به ارمغان میاره و کروسین موجود در زعفران باعث رنگ نارنجی زعفران میشه.  بسیاری از خواص دارویی این ادویه به دلیل وجود کاروتنوئید ها و آنتی اکسیدان های موجود در اون هست که میتونه بدن رو در مقابل بسیاری از آسیب ها حفظ کنه.عصاره زعفران در بسیاری از موارد میتونه باعث مهار رشد تومور های ممختلف بشه و میتونه در مواردی به عنوان داروی ضد سرطان به کار بره.