فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

خوراک دو پیازه ی کالاماری ( ماهی مرکب )

خوراک دو پیازه ی کالاماری ( ماهی مرکب )

مواد لازم:ماهی مرکب 300 گرم(منظور فیله ماهی مرکب است)

*پیاز دو عدد نسبتا درشت

*خرما 5 عدد

*نمک و زردچوبه و فلفل قرمز یه میزان لازم

*روغن به اندازه ی مصرف

*رب گوجه یک قاشق غذاخوری

*ادویه مخصوص ماهی یک قاشق چایخوری

*سیر رنده شده 3 به درشت

*دارچین نصف قاشق چایخوری

طرز تهیه:
فیله ی ماهی مرکب رو بعد از اینکه شستیم با یک چاقوی تیز به قطعات ریز ریز و سالادی

برش می دیم.5 عدد خرما رو با یک لیوان آب گرم خیس می کنیم و هسته ی خرما رو می گیریم

و خرما رو توی آّب حل می کنیم.فیله ی ماهی مرکب رو با خرماهای حل شده  در یک دیگ میزاریم دارچین رو بهش اضافه می کنیم  و تا اندازی سطح مواد آّ ب روش می ریزم و میزاریم به مدت نیم ساعت جوش بخورند تا فیله ی مرکب نرم بشه.بعد از نیمساعت ماهی رو آّبکش می کنیم و کناری میزاریم.خرما باعث نرم شدن و خوشرنگ تر شدن ماهی مرکب میشه.دارچین هم عطر خوبی به ماهی میده و بوی زُهم ماهی رو ار بین میبره.توی یک ماهیتابه مقداری روغن می ریزیم و پیاز ها رو که از قبل بصورت خلالی خورد کردیم توی روغ می ریزم و تفت می دیم تا طلائی رنگ که شدن سیر رو اضافه می کنیم و مقداری با پیازها تفت می دیم تا از حالت خام بودن خارج بشه و سپس ماهی مرکب رو که از قبل آبکش کردیم به مواد اضافه می کنیم و با مواد فتف می دیم و ادویه و فلفل و زرد چوبه و نمک رو به مواد اضافه میی کنیم و همه ی مواد رو با هم در روغن تفت می دیم تا با هم خوب میکس بشن. یک قاشق رب گوجه رو توی یک استکان آب جوش حل می کنیم و روی مواد میریزیم و در ماهیتابه رو می بندیم تا به مدت 20 دقیقه ، غذا جا بیفته و روغن غذا بالا بیاد و روی غذا بایسته.