فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

کتلت با کالاماری (ماهی مرکب )

کتلت با کالاماری (ماهی مرکب )

مواد لازم:

*حدود 300 گرم فیله ی ماهی مرکب(اگر ماهی مرکب خریداری کردید که با سر و شکم بود

حتما همونجا توی بازار ماهی فروشی از فروشنده بخواید براتون پاکش کنه،چون فیله کردن

ماهی مرکب کار آسونی نیست و اگر وارد نباشید کیسه ی مرکب این ماهی تمام فضای

 و مکان تمیز کردن رو مرکبی و سیاه می کنه)

*دارچین نصف قاشق چایخوری

*سیر 4 حبه درشت و رنده شده

*فلفل قرمز به اندازه ای که مزه تند کتلت احساس بشه

*پودر سوخاری یک قاشق سوپخوری(دقت داشته باشید پودر سوخاری ، نه آرد سوخاری)

*گشنیز یا شوید تازه و ریز ریز خورد شده یک قاشق غذاخوری

*تخم مرغ یک عدد

*هویج رنده شده دوتا کوچک قلمی

*سیب زمینی آّبپز شده و رنده شده یک عدد نسبتا بزرگ

*روغن به میزان لازم

*ادویه مخصوص ماهی به میزان لازم

*یک عدد پیاز نسبتا بزرگ رنده شده

*آبلیمو یا لیموی تازه برای چاشنی

 *آرد به مقدار لازم و یا به اندازه ای که مواد رو با هم قوام بیاره

 طرز تهیه:

فیله ی ماهی مرکب رو با دنده های ریز چرخ گوشت ، دوبار چرخ می کنیم.یعنی یکبار که

بطور کامل گوشت ماهی رو چرخ کردیم ، دوباره گوشت های چرخ شده رو توی چرخ گوشت

ریخته و چرخ می کنیم.پیاز رو که رنده کردیم ، آبش رو می گیریم و تفاله ی پیاز رو به ماهی اضافه می کنیم.

سیب زمینی آبپز شده رو ، رنده کرده و به مواد اضافه می کنیم.سیر رنده شده و نمک و فلفل ، ادویه ی مخصوص ماهی ، پودر سوخاری ، دارچین ،تخم مرغ و هویج رنده شده و آرد رو ، روی مواد ریخته ، و همه مواد رو با هم مخلوط می کنیم.حالا توی یک کاسه مقداری آب ولرم میریزیم و به اون یکم آبلیمو اضافه می کنیم وکنار دستمون میزاریم.توی ماهیتابه روغن ریخته و میزاریم تا روغن خوب داغ داغ بشه ، و اول دستمون رو توی آّب و  آبلیمو زده ، خیس می کنیم ، و بعدش از مواد به اندازه ی لازم برداشته و با دست بهش حالت می دیم(معولا کتلت رو توی دست دایره ی شکل حالت میدن ولی اگر قالب کتلت توی خونه دارید از قالب استفاده کنید تا کتلت هائی با شکل و شمایل زیباتری داشته باشید) و توی روغن داغ با آتیش ملایم دو طرفشون رو کاملا سرخ می کنیم.وقتی آماده شدن توی یک دیش با گشنیز و گوجه فرنگی و خیارشور تزئین و میل کنید.