فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

ماهی مرکب (اسکوئید) پر شده

ماهی مرکب (اسکوئید) پر شده

 

مواد لازم ماهی مرکب (اسکوئید) پر شده :

 

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

سس مایونز

1پیمانه

100 گرم / 691 کالری

سس کچاپ

3قاشق سوپخوری

100 گرم / 143 کالری

خامه

6قاشق سوپخوری

100 گرم / 350 کالری

آب لیمو

1 قاشق سوپخوری

100 گرم / 26 کالری

ترب سفید رنده شده

1قاشق سوپخوری

100 گرم / 25 کالری

نمک و فلفل

به میزان لازم

100 گرم / 0 کالری

ماهی مرکب

1عدد بزرگ

100 گرم / 100 کالری

فیله ماهی شیر

100 گرم

100 گرم / 100 کالری

تخم مرغ

1عدد

100 گرم / 147 کالری

زرده تخم مرغ

1عدد

100 گرم / 339 کالری

خامه

4/3 پیمانه

100 گرم / 350 کالری

نمک و فلفل

به میزان لازم

100 گرم / 0 کالری

هویج خلال شده

1عدد متوسط

100 گرم / 30 کالری

لوبیا سبز خلال

2-3عدد

100 گرم / 30 کالری

فلفل دلمه ای قرمز خلال شده

2/1 پیمانه

100 گرم / 15 کالری

سرکه سفید

4/1 پیمانه

100 گرم / 22 کالری

آب

1 پیمانه

100 گرم / 0 کالری

ورقه های نازک لیمو

1عدد کوچک

100 گرم / 9 کالری

 

 

 

طرز تهیه ماهی مرکب (اسکوئید) پر شده :

*. با یک دست , بدن ماهی مرکب را بگیرید و با دست دیگر سر آن را بیرون بکشید در این حالت قسمت نازک سیاهرنگ (قلم) نیز با سر به بیرون کشیده می شود . پوسته سیاهرنگ روی بدن ماهی را با دست جدا کنید و بدن ماهی را با آب سرد بشوئید و خشک کنید.

*. فیله ماهی شیر را با یک چاقوی تیز در اندازه های ریز خرد کنید. سپس در یک ظرف فیله ریز شده, تخم مرغ, زرده تخم مرغ, خامه , نمک و فلفل را با هم خوب بکوبید(این کار را در مخلوط کن نیز می توانید انجام دهید).

*. نصف خلال های هویج , لوبیا سبز و فلفل دلمه ای را برای 5 دقیقه در آب نمک قرار دهید. ماهی را با یک دست بگیرید و با نصف مایه از قبل آماده شده آن را پر کنید. سپس خلال هردر مایه فرو کنید و با بقیه مایه داخل بدن ماهی را پر کنید.

*. دهانه بدن را با نخ کتانی مطابق شکل بدوزید . سرکه سفید , اب , بقیه هویج, پیاز, کمی نمک و فلفل را در ماهیتابه بریزید. سپس ماهی را در ماهی تابه قرار دهید و آن را به مدت 45 دقیقه روی حرارت بگذارید در این مدت ماهی را چند بار برگردانید.

 

طرز تهیه سس :

*. برای تهیه سس, مایونز, کچاپ,خامه , آب لیمو و ترب را با هم خوب مخلوط کنید بعد از این که ماهی پخت آن را به ظرف اصلی انتقال دهیدو با یک چاقوی تیز آن را به صورت ورقه ورقه برش دهید سپس از سس روی آن بریزید.

 

 

 

خواص ترب سفید :

*. ترب برای دفع سنگهای صفراوی مفید است. ترب برای درمان نقرس و رماتیسم مفید است. برگ ترب اگر با غذا خورده شود به هضم غذا کمک می کند. آب برگ ترب برای تقویت چشم مفید است. ترب برای درمان یرقان مفید است. تخم ترب درد را تسکین می دهد. در صورت مسمومیت غذایی مقداری تخم ترب را همراه با سکنجبین به بیمار بدهید باعث استفراغ می شود و معده را پاک می کند. برای مداوای زخم های بدن از ترب و عسل ضماد تهیه کرده و روی زخم بگذارید. تخم ترب ادرار آور و قاعده آور است. دم کرده ریشه ترب تقویت کننده بدن است. برای دفع سنگ کیسه صفرا و سرفه های تشنجآور مفید است. رنگ چهره را باز می کند. تخم ترب اشتهاآور است.