فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

چند روش پخت خرچنگ

چند روش  پخت خرچنگ

بعد از تمییز كردن خرچنگ و راه یافتن به درون لاک آن ،گوشت های سفید را جدا كرده(ناگفته نماند كه درون چنگالهای خرچنگ هم گوشت سفید هست) با آب میشوییم . هم میتوان آن را آبپز كرد و هم میتوان آن را مانند میگو طبخ كرد.گوشت ها را درون مایع مخلوط از ماست یا شیر +2 عدد تخم مرغ+1 عدد پیاز رنده شده+ 1قاشق بیكینگ پودر +1 قاشق سس مایونز +كمی زعفران +نمك +فلفل برای نیم الی یك ساعت میگذاریم
بعد گوشت را با آرد سفید آغشته كرده در روغن داغ (مخصوص سرخ كردن)سرخ میكنیم

میتوان برای خوشمزه تر شدن و تزیین از جعفری و لیمو ترش استفاده كرد.

خوراك خرچنگ: در ابتدا خرچنگ را میجوشانند و بدون آنكه لطمهای به پوست پشت و زیرشكم آن وارد شود، گوشت را در میآورند و شاخكهای پخته شده خرچنگ را نیز نگاه میدارند، بعد گوشت خرچنگ را با سیب زمینی و گوجه فرنگی سرخ میكنند و آن را لای پوست پشت و شكم خرچنگ كه مثل دو لایه صاف محكم است، میگذارند و برای اینكه گوشت وسط آن به بیرون نریزد، لبه پوست خرچنگ را با نخ به هم میدوزند و آنها كه فر دارند خرچنگ را در فر، می گذارند تا حسابی پخته شود. سپس خرچنگ را از فر بیرون آورده و با خمیر، شاخكهای خرچنگ را به پوست محتوی گوشت پخته میچسبانند و آن را عین خرچنگ زنده و اولیه درآورده و سر سفره میگذارند

یک نوع دیگر خوراک خرچنگ
خوراک خرچنگ
------------------- 
مواد لازم
الف
حدود 250 گرم گوشت پاک کرده خرچنگ 
2 قاشق غذا خوری پودر نان سوخاری 

ب

1
عدد تخم مرغ 
4/3 فنجان سس مایونز 
کمی سس کچاپ یا هر نوع سس به دلخواه 
2 /1 قاشق غذا خوری جعفری خرد شده 
2 قاشق غذا خوری سسس خردل 
1/2 قاشق چای خوری ادویه مخصوص غذا های دریایی 

*( زعفران یک مثقال٬ زنجبیل دو مثقال٬ دارچین ۱۰ مثقال٬ فلفل سیاه یک مثقال٬ 
میخک نیم مثقال٬ زردچوبه ده مثقال و کمی هم زیره سیاه حدوداْ ۵ مثقال
همه اینها را مخلوط کرده و در یک شیشه دربسته نگهداری کنید و همواره در منزل 
داشته باشید(خراب هم نمیشود) این ادویه ی ماهی شماست

طرز تهیه
تمام مواد را داخل یک ظرف گود ریخته و هم بزنید . و سپس مواد قسمت الف را کم کم به مواد اضافه کنید
مواد را به چند قسمت دلخواه تقسیم کنید و داخل سرخ کن  و یا ماهیتابه پر از روغن به مدت 2 ال 3 دقیقه سرخ کنید تا دو طرف آن طلایی شود.


میتوانید با خیار شور و گوجه فرنگی و انواع سبزیجات آنرا سرو نمایید

خرچنگ را میتوان کباب یا گریل کرد . از روغن زیتون و پیاز و کمی سیر و سرکه میتوان مخلوط سسی درست کرد و خرچنگ را داخل آن خواباند و پس ازگذشت چند ساعت آنرا گریل یا کباب نمود.