فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

املت لابستر

املت لابستر

املت لابستر

برای 2 - 5 نفر

زمان آماده سازی : 10 دقیقه

زمان پخت : 10 دقیقه

مواد لازم میانی  :

گوشت میکس خرچنگ سفید و قهوه ای

100 گرم

پیازچه خرد شده

1 ساقه

ساقه پیاز خرد شده

8 عدد

سیر خرد شده

1 حبه

فلفل چیلی خرد شده

1 عدد

برگ نعنای پریلا

1 مشت ریز خرد شده

برگ ریحان

1 مشت ریز خرد شده

برگ گشنیر

1 مشت ریز خرد شده

مواد لازم املت

تخم مرغ

5 عدد

شکر

1 ق چ

سس ماهی

1 ق غ

خمیر میگو

یک چهارم ق چ

روغن کنجد

نصف ق چ

نان باگت نصف شده

 

رغن مایع

برای سرخ کردن

کره ذوب شده

25 گرم

 

 

 

طرز تهیه :

در این مقاله از را با طرز تهیه املت لابستر  آشنا میکنیم .

تمام مواد میانی را با هم مخلوط نموده کناری بگذارید .

در یک ظرف دیگر تخم مرغ ها را شکسته ، شکر ، سس ماهی ، خمیر میگو و روغن کجد را اضافه کرده هم بزنید تا یکدست شود .

نان باگت ها را طولی برش زده و رویشان کره بکشید و کمی گریل کنید تا جای گریل رویشان بماند سپس کناری بگذارید .

روغن زیتون را در تابه ریخته و روی حرارت متوسط گذاشته نیمی از مخلوط تخم مرغ را داخل تابه ریخته 2 دقیقه طبخ نمایید .نیمی از مواد میانی را در وسط هر کدام از املت ها بگذارید . اطراف املت را جمع کرده و  برگردانید و 2 دقیقه دیگر طبخ کنید تا مواد میانی گرم شود .

املت را برش زده وسط نان ها بگذارید و کمی روغن کنجد رویشان بپاشید .

با نیمه ی دیگر املت هم همین کار را انجام دهید .