فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

طرز پخت ماهی سرخو

طرز پخت ماهی سرخو

 

مواد لازم ماهی سرخو :

 

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

روغن زیتون

4قاشق سوپخوری

100 گرم / 900 کالری

استیک تن ماهی سرخو

4عدد(هر کدام 175گرم )

100 گرم / 100 کالری

گوجه فرنگی

450 گرم

100 گرم / 15 کالری

جعفری خرد شده

4قاشق سوپخوری

100 گرم / 25 کالری

سیر خرد شده

2حبه

100 گرم / 120 کالری

نمک و فلفل

به میزان لازم

100 گرم / 0 کالری

آب لیموتازه

3/1 پیمانه

100 گرم / 9 کالری

ورقه های نازک لیمو

4ورق

100 گرم / 9 کالری

 

 

طرز تهیه ماهی سرخو :

فلس های ماهی را کنده داخل گوش ماهی را باز می کنیم , محل اتصال آبشش ها را می بریم . آبشش ها را در آورده شکم آنرا برش می دهیم . داخل شکم را خالی نموده , سپس ماهی را تمیز بشویید و با دستمال تمیزی خشک کنید.

*. گوجه فرنگی را خرد کرده روغن زیتون را در ماهیتابه ای (متناسب با اندازه ماهی ها )ریخته جعفری خرد شده , سیر, گوجه فرنگی , نمک و فلفل را به روغن اضافه می کنیم و به مدت 10 الی 15 دقیقه حرارت می دهیم , سپس ماهی را در سس گوجه فرنگی می گذاریم.

*. حرارت را زیاد می کنیم و ورقه های لیمو را از وسط دو نیم کرده به همراه آبلیموی تازه روی ماهی می ریزیم . یک طرف ماهی که پخت, آن را برگردانده تا طرف دیگر ماهی نیز بپزد(برای هر طرف حدوداً 10 دقیقه زمان لازم است ) بهتر است تا زمان سرو , ماهی گرم بماند.

 

خواص سیر :

*. روزانه مصرف نصف یا یک حبه سیر خام توصیه می شود.مصرف پماد غلیظ سیر ممکن است موجب تحریکات جلدی و حتی سوختگی های خفیف شود.

*.  سایر مصارف سیر شامل استفاده از آن برای درمان تب، سرفه، سردرد، شکم درد، احتقان سینوسی، نقرس، روماتیسم، هموروئید، آسم، برونشیت، تنگی نفس، فشار خون پایین، قند خون پایین، قند خون بالا و جای گزیدگی مار استفاده می شود.

*. همچنین از سیر برای مبارزه با استرس و خستگی و حفظ سلامت کبد نیز استفاده می گردد. سیر برای درمان نسیان و فراموشی مفید است .مالیدن سیر بر روی گل مژه و جوش پلک چشم باعث برطرف شدن آنها می شود.