فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

خوراک ماهی سرخو با سس تند و سبزیجات

خوراک ماهی سرخو با سس تند  و سبزیجات

خوراک ماهی سرخو

 

 

مواد لازم خوراک ماهی :

 

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

پیازچه

(خرد شده) 2 قاشق چایخوری

یک عدد / 3 کالری

جعفری

(خرد شده) 1 قاشق سوپخوری

100 گرم / 25 کالری

شوید

(خرد شده) 2 قاشق چایخوری

100 گرم / 25 کالری

گوجه فرنگی

(کنسروی پوست کنده و خرد شده) 450 گرم

100 گرم / 15 کالری

زیتون

(کالاماتا) 1/3 فنجان

100 گرم / 140 کالری

پوست پرتقال

2 قاشق چایخوری

100 گرم / 0 کالری

پوست لیمو

1 قاشق سوپخوری

100 گرم / 9 کالری

سیر

(ریز شده) 2 حبه

100 گرم / 120 کالری

دانه فلفل قرمز

(له شده) 1/4 تا 1/2 قاشق چایخوری

100 گرم / 0 کالری

پیاز

(خرد شده) نصف فنجان

یک عدد / 5 کالری

روغن زیتون

2 قاشق سوپخوری

100 گرم / 900 کالری

ماهی سرخو

450 گرم

100 گرم / 100 کالری

نمک

به مقدار لازم

100 گرم / 0 کالری

فلفل

به مقدار لازم

100 گرم / 0 کالری

 

 

طرز تهیه خوراک ماهی :

یک تابه ی بزرگ را روی شعله ی نسبتاً زیاد داغ کنید و روغن زیتون را اضافه کنید. دو طرف ماهی را با نمک و فلفل مزه دار کنید سپس داخل روغن زیتون داغ بگذارید و هر طرف را 3 دقیقه بپزید. ماهی بایستی کم نپخته باقی بماند.

*. ماهی را از تابه بیرون بیاورید و کنار بگذارید.شعله را کم کنید و روی متوسط بیاورید سپس پیاز را اضافه کنید و تفت دهید تا شفاف شوند. ممکن است برای این کار لازم باشد باز هم روغن زیتون به تابه اضافه کنید. سیر و دانه فلفل قرمز را اضافه کنید و 30 ثانیه تفت دهید.

*. مواظب باشید سر نسوزد.سپس پوست لیمو و پوست پرتقال زیتون و گوجه فرنگی خرد شده را اضافه کنید. با یک قاشق چوبی کف تابه را بتراشید. بگذارید سس به آرامی به جوش بیاید سپس سبزیجات را اضافه کنید و بچشید و در صورت لزوم نمک و فلفل بیشتری اضافه کنید.

*. ماهی را دوباره داخل تابه قرار دهید تا پخت آن کامل شود و گرم شود. این کار 1 دقیقه طول می کشد. سپس بلافاصله با یک برش لیمو سرو کنید و در صورت تمایل با مقدار دیگری سبزی تزئین نمایید.

 

نکته :

*. میتوان ماهی سرخو را با این ماهی ها جایگزین کرد : ماهی هالیبوت ماهی کاد ماهی کاد سیاه و حتی ماهی صخره زی.

 

خواص شوید :

*. با شل کردن عضله معده، نفخ را برطرف می کند. قولنج را در کودکان از بین می برد. به طور طبیعی تنظیم کننده انسولین به حساب می آید. ناراحتی های مربوط به قاعدگی را برطرف می کند. برای درمان ناراحتی های تنفسی موثر است. آنتی اکسیدان موجود در آن با سرطان مقابله می کند.