فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

طرز تهیه شنیسل ماهی خوشمزه

طرز تهیه شنیسل ماهی خوشمزه

 

پیشنهاد ماهی توسط آنلاین ماهی ، برای این غذا :

شیر بندر ( سارم ) ، فلاندر ( کفشک ) ، مقوا ، هامور ، تن ، طوطی ماهی

 

مواد لازم

ماهی 4 قطعه (فیله بزرگ و بدون استخوان)

شیر 1 چهارم لیوان

آرد سفید 1 چهارم لیوان

تخم مرغ 1 عدد

آرد سوخاری نصف لیوان

پودر سیر نصف قاشق چایخوری

نمک به میزان لازم

فلفل به میزان لازم

زعفران 1 قاشق غذاخوری (آب کرده و غلیظ)

 

طرز تهیه

1- -ابتدا فیله های ماهی را شسته و داخل آبکش قرار دهید تا آب آن کاملا برود.

2- -آرد سفید، پودر سیر، نمک و فلفل را مخلوط کنید تا یکدست شوند، تخم مرغ را داخل کاسه ای دیگر بشکنید و با چنگال بزنید تا کف کند، سپس زعفران را به آن بیفزایید و آن را بزنید تا یکدست شود.

3- -داخل تابه مقداری روغن بریزید و روی حرارت متوسط قرار دهید تا داغ شود، فیله های ماهی را به نوبت داخل شیر بزنید سپس در مخلوط آرد بغلتانید، در مرحله بعدی فیله های ماهی را داخل تخم مرغ بزنید سپس داخل آرد سوخاری بزنید و در روغن داغ بگذارید تا سرخ شوند.

4- -پس از اینکه یک طرف طلایی شد ماهی ها را برگردانید تا طرف دیگر نیز برشته و طلایی شود.

نکات

• در صورت تمایل به جای شیر از مقداری آبلیمو استفاده کنید.

• می توانید شنیسل را تنها با آرد سوخاری، تخم مرغ، آبلیمو و پودر سیر تهیه کنید.

• بهتر است شنیسل در روغن زیتون سرخ شود.

• روغن باید کاملا داغ باشد تا شنیسل روغن زیادی به خود نگیرد.