فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

طرز تهیه کباب ماهی سنگسر

طرز تهیه کباب ماهی سنگسر

پیشنهاد ماهی توسط آنلاین ماهی ، برای این غذا :

سکن ، باراکودا ( چنگو) ، سی بریم ( شانک ) ، تن ، شیر ، مقوا ، شیر بندر(سارم) ، سنگسر

 

 

مواد لازم کباب ماهی سنگسر :

 

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

ماهی سنگسر

1عدد بزرگ

100 گرم / 100 کالری

سیر

4 حبه

100 گرم / 120 کالری

فلفل قلمی قرمز

خرد شده 1عدد

100 گرم / 22 کالری

نمک و فلفل

به میزان لازم

100 گرم / 0 کالری

روغن زیتون

3/2 پیمانه

100 گرم / 900 کالری

آب لیموی تازه

6 قاشق سوپخوری

100 گرم / 26 کالری

جعفری خرد شده

2-3قاشق سوپخوری

100 گرم / 25 کالری

 

 

 

 

روش تهیه کباب ماهی سنگسر :

*. ماهی را شسته , با یک چاقوی نوک تیز فلس های ماهی را پاک کنید از زیر گردن تا دم ماهی را برش دهیدو محتویات داخل شکم ماهی را خالی کنید . داخل شکم را بشوئید و سپس سر ماهی را جدا کنید. با دقت استخوان های ماهی را در آورده ولی پوست ماهی را جدانکنید.

*. ماهی را با دستمال آشپزخانه خشک کنید. در یک ظرف 3 قاشق سوپخوری روغن زیتون و 3 قاشق سوپخوری آب لیمو, نمک و فلفل را با هم مخلوط کنید و روی ماهی بریزید. در جای خنک بمدت 1 ساعت در این سس بماند. سپس ماهی را روی کباب پز قرار دهید.

*. در حین پخت با یک قلم مو 2-3 قاشق سوپخوری روغن زیتون را دو طرف بمالید. در یک ماهی تابه کوچک باقی مانده روغن , سیر , فلفل قرمز, نمک و 3 قاشق سوپخوری آب لیمو را با هم مخلوط کنید. ماهی تابه را روی حرارت بگذارید.

*. چند جوش که زد آن را بردارید . با دقت ماهی را از کباب پز به ظرف اصلی انتقال دهید. از سس آماده شده روی ماهی بدهیدودر آخر جعفری خرد شده را روی ماهی بریزید . این غذا را داغ داغ سرو کنید.

 

خواص جعفری :

*. سنگ کلیه را دفع می کند .

*. برای درمان اسهال باید 20 گرم ریشه جعفری را در یک لیتر آب دم کرده و تنقیه کنید .

*. دم کرده ریشه جعفری برای درمان تنگی نفس بکار می رود.

*. برای درمان سرخک مفید است .