فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

طرز تهیه کتلت مراکشی ماهی

طرز تهیه کتلت مراکشی ماهی

گشنیز: 1 فنجان خرد شده

زیره سبز: 1 قاشق چای خوری

فلفل قرمز: 1/4 قاشق چای خوری

سیر 2: حبه خرد شده

روغن زیتون 1: قاشق غذاخوری

آبلیمو 1/3:  فنجان

ماهی 4:  برش ضخیم کتلتی ماهی

گوجه فرنگی : 2 عدد خرد شده

لیمو ترش :  2  عدد (هر لیمو به 4 قسمت تقسیم شده)

گشنیز:  به مقدار لازم (برگ تازه گشنیز برای تزئین)

نمک :  به مقدار لازم

فلفل سیاه :  به مقدار لازم

کره : به مقدار لازم

 
 

 

 

 

طرز تهیه:


گشنیز، زیره، فلفل قرمز، سیر، روغن، آبلیمو، نمک و فلفل سیاه رو تو غذاساز ریخته تا مخلوط بشن و یا با هم تو ظرف میریزیم و کاملا مخلوط میکنیم.
کتلت های ماهی رو به مواد اضافه کرده و میچرخونیم تا ماهی کاملا پوشیده از مواد بشه. سپس تو ظرف در بسته بمدت 1 ساعت تو یخچال میذاریم.
ماهی تابه رو کاملا با کره چرب کرده و روی حرارت متوسط گرم میکنیم سپس ماهی رو تو ماهی تابه گذاشته هر دو طرفش رو حرارت میدیم تا پخته و برشته بشه.
قبل از سرو با گوجه، برگ گشنیز و برش های لیمو ترش تزئین میکنیم.
میتونیم در کنار برنج یا به تنهایی سرو کنیم.
نوش جان