فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

طرز تهیه ماهی فلا ندر( کفشک ) پخته در فر

طرز تهیه ماهی فلا ندر( کفشک ) پخته در فر

مواد لازم :

 

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

ماهی فلوندر

(فیله نازک به قطر نیم سانتی متر) 450 گرم

100 گرم / 100 کالری

روغن زیتون

(فوق بکر) 1/4 فنجان

100 گرم / 900 کالری

سیر

(ریز شده) 2 تا3 حبه

100 گرم / 120 کالری

آویشن

(تازه) 4 تا 5 شاخه

100 گرم / 95 کالری

نمک دریایی

طبق ذائقه

100 گرم / 0 کالری

لیمو ترش

(برش خورده، جهت سرو) به مقدار لازم

100 گرم / 42 کالری

 

 

طرز تهیه ماهی فلوندر پخته در فر :

*.  فر را از قبل با دمای 375 درجه فارنهایت (190 درجه سانتی گراد) داغ کنید. کف یک ظرف مخصوص فر نشکن به اندازه ی 22 در 32 سانتی متر را با اسپری آشپزی چرب کنید. ماهی فلوندر را زیر آب سرد بگیرید سپس در ظرف بچینید.

 

 

 

*. روغن زیتون و سیر را هم بزنید سپس روی ماهی ها بریزید. یک شاخه آویشن روی هر تکه فیله ی ماهی فلوندر قرار دهید.

 

 

 

*. طبق ذائقه با نمک دریایی مزه دار کنید.ظرف را در فری که از قبل داغ کرده اید قرار دهید و 12 تا 15 دقیقه تا زمانی که ماهی به راحتی با چنگال تکه شود در فر بپزید.

 

 

 

*. بلافاصله همراه برش های لیمو سرو کنید.

 

 

 

خواص آویشن :

*. آویشن به عنوان گیاهی ضدعفونی کننده شناخته شده است. محلول شستشوی دهان که حاوی آویشن باشد در درمان عفونت لثه موثر است و به همین دلیل برای تهیه برخی از دهانشویه ها، خمیر دندان ها نیز به کار می رود.

*. آویشن در درمان بیماری مجاری تنفس فوقانی از قبیل برونشیت و آسم تاثیرات مفیدی دارد و برای معالجه سرفه و گلودرد استفاده می شود.جوشانده آویشن برای درمان اسهال و پیچش روده بسیار توصیه می شود.