فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

فیله کوسه ماهی

فیله کوسه ماهی

فیله کوسه ماهی تازه( یا منجمدی با کیفیت بالا):حدودا 500 گرم به اندازه ی 2 نفر

*آرد سوخاری (دقت داشته باشید از پودر  سوخاری استفاده نکنید):به میزان لازم

*آب لیمو :3 قاشق غذاخوری یا اگر امکان تهیه کردن لیموی تازه هست 3 عدد لیموی تازه ی آبدار

*زعفران آب کرده:یک قاشق غذاخوری

*نمک و فلفل به میزان لازم(اگه از فلفل سیاه استفاده کنید ، طعم لذیذتری به ماهی میده )

*شیر :یک لیوان

*پیاز:یچک عدد متوسط

*فلفل دلمه:یک عدد متوسط

 *روغن:به میزان لازم

*دو عدد تخم مرغ متوسط

روش تهیه:

اگر قرار است برای ناهار ، فیله ی کوسه ماهی را آماده کنید ،بهتر است از شب قبل ،فیله ی ماهی روبه اندازه های دلخواه برش داده ، (البته برش ماهی هرچقدر نازک تر باشه بهتره)و توی یک ظرف درب دارتیکه های برش دار ماهی رو چیده ، و به آن دو قاشق آبلیمو یا دو عدد لیموی تازه و مقداری زعفران آب شده،و نمک و فلفل با پیاز و فلفل دلمه ای ریز ریز خورد شده اضافه می کنیم و تمام گوشت ماهی رو با این مواد آغشته کرده و درب ظرف رو بسته و از شب قبل تا فردا قبل از ناهار درون یخچال قرار بدید. یکساعت قبل از کشدن ناهار شرو ع به آماده کردن مواد میکس برای سرخ کردن ماهی می کنیم.2عدد تخم مرغ ، آرد سوخاری ، نمک و فلفل ، مقدار خیلی کم زعفران آب شده ، باقی مانده ی مقدار آّبلیمو یا لیموی تازه ، و یک لیوان شیر را درون یک ظرف ریخته و با هم میکس می کنیم.حالا تیکه های گوشت کوسه ی طعم دار شده رو که از شب قبل آماده کردیم توی مایه میکس شده زده و خوب که تمام سطح گوشت کوسه آغشته شد ، داخل آرد سوخاری غلطونده ، و سپس داخل روغن داغ داغ و شناور با حوصله سرخ می کنیم.

 

*یه نکته رو که باید یادآور بشم و همیشه به آن اشاره شده اینکه ، فلفل در خوشمزه تر شدن

غذاهای دریائی نقش بسیار مهمی رو داره ، پس اگر از تند بودن غذا لذت میبرید، فلفل بیشتری

به غذا اضافه کنید و اگر هم تند بودن غذا ، با ذائقه ی شما سازگاری نداره ، فلفل کمتری به

غذا بزنید ولی هرگز فلفل رو از غذاهای دریائی حذف نکنید*تو شهر بوشهر به گویش محلی به کوسه ماهی "بَمبَک"می گویند.

نکته:گاهی از پوست بمبک بوی تند و غیر متعارفی مثل بوی آمونیاک مانندی  به مشام میرسد . برای گرفتن این بو پس از جدا نموده فیله از پوست ، فیله بمبک را چند ساعت در شیر یا سرکه رقیق شده با مقداری آب پیاز بخوابانید . فیله بمبک برای کباب چنجه و استیک نیز مناسب است. برای گرفتن بوی زهم ماهی ، بایدفیله ماهی کوسه رو بمدت 4ساعت توی آب نمک خواباندکه کاملا بوی زهم و تند آن برطرف بشه.البته بعد از اینکه ماهی رو 4 ساعت تو آب نمک خوابوندید باید پنج تا شش مرتبه ماهی رو بشورید تا نمک آن کم بشه