فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

فیله ماهی شیر یا قباد با کنجد

فیله ماهی شیر یا قباد با کنجد

مواد لازم:

*فیله ماهی شیر یا قباد 500 گرم به اندازه 3 نفر(ماهی ها رو به شکل مربع یا مستطیل های

کوچک برش بدید

*کنجد خام 3 قاشق غذاخوری

*سس خردل 3 قاشق غذاخوری

*شیر نصف استکان

*کره به اندازه ی لازم

طرز تهیه

شیر و سس خردل رو با هم میکس کرده و ماهی های تمیز شده و خشک شده رو  توی شیر و سس مخلوط شده می غلطونیم،بعدش ماهی ها روی کنجدها فشار داده تاکنجد خوب به ماهی ها بچسبه و ماهی ها رو روی ظرف کنجد تکان میدیم تا کنجدهای اضافه از ماهی جدا بشه. ته یک ظرف پیرکس رو با کره کاملا چرب می کنیم و ماهی ها رو ته ظرف می چینیم و فر رو که از قبل روشن کردیم و خوب گرم شده ،ظرف حاوی ماهی رو توی فر قرار می دیم و چون گوشت ماهی زود پخته میشه بعد از گذشت 10 دقیقه به ماهی ها نگاه کنید اگه برشته شده بودن غذای شما آماده است.این غذا رو با سالاد کاهو میل کنید.برای تزئین می تونید از ترشی کلم و حلقه های گوجه فرنگی استفاده کنید.