فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

ته چین ماهی حلوا سفید

ته چین ماهی حلوا سفید

برای درست کردن این ته چین به مواد زیر نیاز دارید 

*ماهی زبیدی کوچک یک کیلو برای 5 نفر(نکته این که حتما نباید زبیدی باشه ، میشه از هر ماهی دیگه ایی استفاده کرد .مثل صافی کوچک ، حلوا سیاه کوچک و.....ماهی کوچک رو به این دلیل گفتم که بشه ته دیگ ماهی رو یه تیکه و سالم قرار داد تا ته چین شکل زیباتری داشته باشه ، و الا به سلیقه خودتون می تونید هر نوع ماهی استفاده کنید.)

*آرد سوخاری به میزان لازم

*روغن به میزان لازم

*برنج از نوع خوب و دانه بلند یک کیلو

*اگه دوست داشته باشید میتونید از شوید و لوبیا سفید و یا از باقله هم استفاده کنید.

(این بسته به سلیقه و هنر آشپزی و ذایقه ی خودتون داره)

*نمک و فلفل به میزان لازم

طرز تهیه :

بعد از این که ماهی ها رو شسته و خشک کردیم تو آرد سوخاری زده و توی روغن داغ داغ

یک طرف ماهی رو سرخ می کنیم(بهتره این کار رو توی همون دیگ غذایی که قراره توش

ته چین درست کنید انجام بدید )وقتی یکطرف ماهی خوب سرخ شد ، کف قابلمه رو روغن

ریخته و اون سمت ماهی رو که سرخ نکردید توی روغن قابلمه گذاشته و سمت سرخ شده بطرف بالای دیگ قرار بگیره.برنج رو توی قابلمه ای آبکش کرده و روی ماهی ها میریزیم.

میتونید برنج رو با سبزی پلویی مخلوط کرده و حبوباتی رو که گفتیم نیز استفاده کنیم.

برنج رو که ریختیم رو ماهی ها میزاریم دم بیاد.در حین دم اومدن برنج دو الی سه بار در قابلمه رو بلند می کنیم تا بخار قابلمه خارج بشه.این کار باعث میشه ماهی ها ته دیگ نرم نشن و خشک و ترد بمونن.در تصویر بالا برای تزیین با هویچ و پیاز گل درست کردند.برای تهیه سس هم رب انار رو با یه مقدار سس کچاپ مخلوط کرده و با مقداری گردو تزیین کنید.