فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

کوبیده فیله ی ماهی سکن

کوبیده فیله ی ماهی سکن

 

پیشنهاد ماهی توسط آنلاین ماهی ، برای این غذا :

شیر بندر ( سارم ) ، مقوا ، تن ، سکن

 

مواد لازم:

*800گرم فیله ی ماهی سکن

*پیاز 3 عدد

*تخم مرغ 1 عدد

*نمک و ادویه جات به میزان لازم 

و مقدار کمی فلفل سیاه و نان خشک پودر شده به اندزه ای یک استکان

*سیر 3 حبه   

طرز تهیه: فیله ماهی سکن را پوست گرفته و چرخ می کنیم.پیازها و سیر  را رنده کرده و میان دست ها می فشاریم تا آب آنها گرفته شودو به فیله های چرخ شده اضافه می کنیم.تخم مرغ را در ظرف جداگانه ای شکسته و هم می زنیم تا زرده و سفیده میکس شوندو ادویه جات و نمک را با تخم مرغ میکس شده اضافه می کنیم.مواد را با هم ورز داده و کاملا با هم مخلوط می کنیم و سپس مقداری از نان خشک یا نان تست پودر شده رابه آن اضافه می کنیم.مواد که خوب با هم مخلوط شدن از مواد به اندازه ای 75 گرم به هر سیخ می کشیم بعد سیخ ها را درو یخچال قرار داده به مدت یکساعت و در این مدت آتش منقل را آماده کرده و به صورت کباب کوبیده ی گوشت"فیله های ماهی را کباب می کنیم.