فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

لخلاخ ( لخ لخ )

لخلاخ  ( لخ لخ  )

 

این غذا به دو صورت درست می شود یکی با لیمو عمانی و دیگری با تمر هندی 

مواد لازم برای 4 نفر 

*ماهی (بهتر است از ماهی شیر یا قباد،هامور یا سنگسر سفید استفاده شود.
برای هر نفر حدود 200 گرم

*سبزی ماهی که شامل شوید و گشنیز و مقدار کمی شنبلیله(حدود 500 گرم)

*سیر یک بوته

*پیاز یک عدد

*برنج 4 پیمانه

*تمر هندی که بهتر است از نوع سیاه رنگ باشد نصف یک بسته کوچک 200 گرمی یعنی 100 گرم

*روغن و زردچوبه و فلفل ونمک به میزان لازم

طرز تهیه:

اول پیاز رو که نگینی خرد کردیم توی یک قابلمه نسبتا بزرگ تفت می دهیم.سپس سیر را اضافه کرده و به تفت دادن ادامه می دهیم و همزمان فلفل و زردچوبه نیز اضافه می کنیم.حالا نوبت اضافه کردن سبزی های شسته شده و خرد شده است،سبزی ها را با مواد تفت می دهیم تا خوب سرخ شود.با حدود 6 پیمانه آب گرم آب تمر هندی را شیره گرفته و پس از عبور دادن از صافی آب تمر را به سبزی ها اضافه می کنیم و می گذاریم تا به جوش بیاید.

سپس ماهی ها را که از قبل پاک و تمیز کرده و نمک زده ایم شسته و به مواد در حال جوش خوردن اضافه می کنیم و می گذاریم تا ماهی ها خوب بپزند.حالا ماهی های پخته شده را از ظرف غذا بیرون میآوریم و کناری می گذاریم.برنج را به دیگ آب تمر و سبزی اضافه کرده و منتظر می مانیم تا آب برنج گرفته شود.شعله ی زیر برنج را کم کرده و ماهی ها را روی برنج چیده و دم کش را می گذاریم و منتظر می مانیم تا برنج دم بکشد.توضیح در مورد اسم غذا اینکه لخلاخ از کلمه ی عربی "لخلخه"گرفته شده و به معنای بوی خوش است.این غذا از سواحل عربی"خلیج همیشگی فارس"گرفته شده،و بیشتر در سواحل ایران جا افتاده است.