فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

کباب ماهی با سس زنجبیل

کباب ماهی با سس زنجبیل

ماهی گیریل شده با طعم جدید بی‌شک پذیرایی بسیار خوبی را برای هر مهمانی رقم می‌زند.

مناسب برای :۵ نفر | زمان آماده سازی : بیش از ۱ ساعت

این کباب‌ در عین ساده درست شدن، طعم بسیار لذیذی دارند. این غذا را می‌توانید گریل کنید یا روی باربکیو آماده کنید. بسته به میل‌تان این کباب را می‌توانید با نان یا برنج یا هردو سرو کنید.

مواد لازم:

فیله ماهی :  ۵۰۰ گرم

سیخ :  ۶ تا ۸ عدد

سیب‌زمینی :  ۲ عدد متوسط

زنجبیل :  ۲ عدد

لیمو  : ۱  عدد

زردچوبه :  ۱ قاشق چای‌خوری

سیر :  ۲ حبه

فلفل چیلی :  ۲ عدد

نعناع تازه : ۱۰۰ گرم

ماست: ۴ قاشق غذا خوری

طرز تهیه:

از فیله‌های‌ ماهی استخوان کشیده استفاده کنید و پوست ماهی را بگیرید. فیله را به مکعب های ۲٫۵ سانتی خرد کنید.

سعی کنید از ساقه رزماری به عنوان سیخ استفاده کنید که بسیار کباب شما را معطر‌تر و لذیذ می‌کند.

برگ‌های پایین رزماری را جدا کنید اما برگ‌های سر آن‌را بگذارید بماند.

تمامی مواد زنجفیل (که به تکه‌های کوچک خرد شده است) را نازک ورقه ورقه کنید، آب و رنده پوست لیمو، زرد چوبه، فلفل، سیر، نعناع به جز ماست را با هم در غذا ساز بریزید. مواد را در غذا سار خوب مخلوط می‌کنیم تا نرم و یک‌دست شوند.

سپس ماست را اضافه کنید و هم بزنید. با استفاده از سیخ‌ها یا چوب رزماری، ماهی و سیب زمینی‌ها (آب‌پز شده) را یکی در میان در سیخ فرو کنید. سس را به آرامی روی آن‌ها ریخته و هر طرف را ۲ دقیقه گریل کنید.