فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

ماهی با سیب زمینی یا فیش اند چیپس

ماهی با سیب زمینی یا فیش اند چیپس

پیشنهاد ماهی توسط آنلاین ماهی ، برای این غذا :

سی بریم (شانک) ، شوریده ، شیر بندر ( سارم ) ، صبیتی ، فلاندر ( کفشک ) ،

 بارکودا ( چنگو ) ، حلوا سفید ، راشگو ، حلوا سیاه ، سرخو ، شیر ، قباد ، مقوا ، هامور ، تن ، طوطی ماهی

 

مواد لازم:

*فیله ماهی:به تعداد هر نفر 200 گرم(از فیله شیر سکن یا میش استفاده کنید کولاک میکنه)

*آرد معمولی:2 پیمانه

*شیر:2 پیمانه

*آب:به میزان لازم

*مایه خمیر:1 چانه

*نمک:به میزان لازم

*سیب زمینی:به تعداد نفرات(هر نفر یک عدد سیب زمینی کوچک)

*روغن به میزان لازم

طرز تهیه:

اول آرد و شیر را تو یک دستگاه غذا ساز میریزم و خوب با یکدیگه مخلوط می کنیم  و در همان حال آب را کم کم به آن اضافه می کنیم.نباید آب را یکجا به آن اضافه کرد.حالت هم زدن را تا زمانیکه تمام آرد و مواد اضافه شده کاملا با هم ترکیب شده و غلظت و قوام یکنواخت پیدا کنه ادامه می دیم.سپس نمک و مایه خمیر را اضافه کرده و دوباره هم می زنیم.دستگاه را خاموش کرده و 2ساعت  مواد بدست اومده رو در حالت استراحت در یک مکان گرم قرار می دهیم.(مثلا توی کابینت آشپزخونه میزاریم تا مواد یه خورده پُف کنه و حالت بگیره.برای درست کردن چیبس هم اول باید سیب زمینی ها را پوست کنده و به اندازه های مساوی تکه تکه کرده و اونها رو شسته و میزاریم تا کاملا خشک بشن.سپس سیب زمینی ها رو توی یک ظرف دسته دار عمیق(مثل همین ظرف هائی که توشون شیر می جوشونن) که پر از روغن داغ باشه، یه مدت ۵ دقیقه قرار می دهیم.بعدش سیب زمینی ها رو از روغن خارج کرده و با یک قاشق شیارهایی روی آنها ایجاد کرده و به مدت ۱۰ دقیقه در یک ظرف فلزی قرار داده تا سرد بشن و این شیار ها را به خود بگیرند.دوباره سیب زمینی ها رو به مدت ۷ تا ۱۰ دقیقه در روغن ریخته تا کاملا طلایی بشن و راحت قابل جویدن باشن.نمک رو هم که چاشنی سیب زمینیه روشون میریزم. حالا ماهی را در داخل  مایع آرد می غلطونیم خوب که مایه آرد به ماهی چسبید و تمام سطح ماهی رو پوشش داد بعد تو روغن داغ میذاریم تا سرخ بشه و به طور منظم اینورو اونورشون می کنیم تا هر دو طرف ماهی ها کاملا سرخ بشه. سپس ماهی ها رو از روغن خارج کرده و  نمک روشون میریزیم و با چیبسی که درست کرده ایم میل می کنیم. برای تزئین هم هر جور راحتین.با گوجه و خیارشور و جعفری خورد شده عالی میشه.