فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

ماهی تو فری با سماق و فلفل

ماهی تو فری با سماق و فلفل

 

ماهی گریل‌شده در فر، همراه با سس سماق و آویشن و آب‌لیمو طعم منحصربه‌فردی دارد که از امتحان آن پشیمان نمی‌شوید.

مناسب برای :۵ نفر | زمان آماده سازی : کمتر از ۱ ساعت

تهیه این غذا بسیار آسان است فقط کافی است یک ماهی تازه و تمیز شده را با آویشن طعم‌دار کرده و شکم آن را با سیر و لیمو پر کنید. آن‌را در فر گریل کنید و اجازه دهید تا خنک شود. پس از آن گوشت ماهی را جدا کرده؛ با سس تهیه شده از آویشن، سماق، آبلیمو، سیر و فلفل بپوشانید و دوباره آن‌را در فر بپزید.
برای گرفتن بهترین نتیجه از ماهی تازه و سماق مرغوب (دارای رنگ روشن) استفاده کنید و آن‌را بلافاصله بعد از پخته شدن سرو نمایید.

مواد لازم:

ماهی تازه : ۱۵۰۰ گرم

لیمو ترش :  ۲ عدد

فلفل دلمه‌ای سبز:  ۱ عدد

فلفل قرمز شیرین :  ۱ عدد

سیر :  ۵ حبه

سماق :  ۷ قاشق مرباخوری

پودر آویشن یا کاکوتی :  ۷ قاشق مرباخوری

روغن زیتون :  ۵ قاشق مرباخوری

گشنیز خشک :  ۲ قاشق مرباخوری

نمک : ۱ قاشق مرباخوری

طرز تهیه:

ماهی را تمیز کنید: آن‌را بشویید و در سینی فر قرار دهید.

کمی نمک و در حدود ۲ قاشق مرباخوری پودر آویشن به آن بمالید و داخل شکم آن چند برش لیمو ترش قرار دهید.

در دمای ۱۷۵ درجه سانتی‌گراد به مدت ۲۰ دقیقه بپزید.

در همین فاصله فلفل دلمه‌ای سبز و فلفل قرمز را ریز خرد کنید.

سیر له شده را با آبلیمو، ۵ قاشق مرباخوری آویشن، گشنیز خشک‌شده، سماق، روغن زیتون و نمک مخلوط کنید و این سس قرمز را با فلفل‌های خرد شده ترکیب کنید.

پس از این‌که ماهی پخته شد درحالی‌که هنوز گرم است تیغ‌ها و استخوان‌های آن‌را درآورید و گوشت ماهی را جداکرده و در ظرف مناسب فر قرار دهید.

سس را روی آن بریزید تا تمام سطح ماهی را بپوشاند نیازی نیست آن‌ها را با هم مخلوط کنید. سس خود به خود در آن نفوذ می‌کند.

آن‌را در فر قرار داده به مدت ۱۰ دقیقه در دمای ۱۷۵ درجه سانتی‌گراد بپزید. تا ماهی کامل با سس طعم‌دار شود.

می‌توانید این غذا را گرم یا سرد و با فتوش یا سالاد مورد علاقه‌تان میل نمایید.