فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

ته چین ماهی شکم گرفته

ته چین ماهی شکم گرفته

 

پیشنهاد ماهی توسط آنلاین ماهی ، برای این غذا :

شوریده  ، راشگو ، حلوا سفید ، حلوا سیاه ، صبیتی

 

مواد لازم:

یک عدد ماهی حدود یک کیلوگرم (بهتر است از ماهی های نظیر شوریده،میش،صُبیتی)استفاه کنید

البته ماهی خورهای حرفه ای که با تیغ ماهی "خار"مشکلی ندارن از ماهی "خارو" بزرگ استفاده می کنند.برنج یک کیلو(برای ته چین ماهی بهتر است از برنج های بو دار و ایرانی استفاده کنید

لذیذتر می شود)

*گشنیز 400 گرم

*شنبلیله 100 گرم

*سیر 4 حبه درشت

*پیاز درشت خورد شده یک عدد بزرگ

*ادویه،فلفل قرمز،نمک و زردچوبه به میزان لازم

*آب تمر غلیظ و از صافی رد شده یک استکان

*روغن به میزان لازم

طرز تهیه:

برای تهیه مواد داخل شکم ماهی ابتدا باید پیازها را توی روغن ریخته و سرخ کنیم و سپس سیر رنده شده رو به پیازها اضافه کرده و تفت  می دهیم حالا سبزی ها را که از قبل خورد کرده و شسته ایم به سیر و پیاز ها اضافه کرده و تفت می دهیم تا خوب سرخ شوند.الان نوبت اضافه کردن آب تمر هست و باید صبر کنید تا آب آن کاملا تبخیر بشه و مواد به روغن بیفته. مواد داخل شکم ماهی را که آماده کردیم کناری می گذاریم و به سراغ  ماهی میریم.ماهی را باید از سر تا انتهای دم شکاف داد تا کاملا باز شود اگر شکافتن ماهی برایتان سخته میتونید ماهی رو از زیر شکم شکاف بدید.ولی بهترین روش همان شکاف ماهی از قسمت سر تا دم ماهی است.ماهی رو که باز کردیم مقداری آبلیمو روی گوشت ماهی میمالیم تا مزه داربشه. مواد داخل شکم ماهی رو داخل شکم ماهی میزاریم و ماهی رو با نخ تمیزی می پیچونیم به طوریکه بعد از پخت بتونیم به راحتی نخ رو از دور ماهی باز کنیم.برنج رو که از قبل خیسوندیم آب کش می کنیم و ته ظرفی که قراراست ته چین را توی اون درست کنید روغن بریزید و یک طرف ماهی رو توی روغن سرخ کنید.(مقداری زردچوبه و آرد وفلفل ونمک با هم مخلوط می کنیم تا ماهی رو قبل از سرخ کردن درون این مخلوط غلط بدیم ،بصورتی که دو طرف ماهی به این مخلوط آردو ادویه جات آغشته بشه)یکطرف ماهی رو که کاملا سرخ کردید ماهی رو از ظرف خارج کنیدو مقداری برنج ته دیگ بریزید(باید ته دیگ غذا روغن به اندازه ی کافی باشد تا ته دیگ خوشرنگی بدست بیاد)

برنج رو که ریختیم ته ظرف،ماهی رو از قسمتی که سرخ نشده روی برنج قرار میدیم طوریکه قسمت سرخ شده رو به بالای دیگ باشد. باقی برنج های آبکش شده را روی ماهی میریزیم و با کفگیر برنج رو کله قندی میکنیم و با دسته ی کفگیر چهار تا سوراخ توی برنج تا نزدیکی ماهی ایجاد می کنیم .درب ظرف رو که دَم کش پارچه ای داره روی دیگ می گذاریم و صبر 

می کنیم تا ته چین دم بکشه.بوشهری ها معمولا غذاهای دریائی رو با ترشی می خورند و ته چین ماهی  با ترشی کولاک میکنه،مخصوصا اگه ترشیش خونگی باشه.