فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

ماهی راشگو یا شوریده شکم پُر در فِر

ماهی راشگو یا شوریده شکم پُر در فِر

پیشنهاد ماهی توسط آنلاین ماهی ، برای این غذا :

شوریده  ، راشگو ، حلوا سفید ، حلوا سیاه ، صبیتی

مواد لازم: 

 *ماهی راشگو یا شوریده حدود 800 گرم یک عدد تازه(ماهی رو از قسم کمر از سر تا انتهای دُم شکاف بدید و توجه داشته باشید کله ی ماهی رو(سَر) رو جدا نکنید تا ماهی شکلی زیباتر داشته باشه)

*پیاز2 تا متوسط

*تمر هندی حدود 100 گرم

*گشنیز و شنبلیله 800 گرم

*روغن برای چرب کردن گوشت ماهی

*سیر 3 حبه درشت

*ادویه و نمک فلفل  و زعفران به میزان لازم

*فویل یا ورق آلمینیوم به اندازه ای که ماهی را رویش بزاریم

*آبلیمو یا لیموی تازه مقداری برای مزه دار کردن ماهی

طرز تهیه:اول تمر هندی رو توی یک کاسه میزاریم و با دست تمر رو از هم باز می کنیم.دو استکان آب جوش روی تمر میریزیم و میزاریم کناری بمونه تا تمر در آب گرم از هم وا بشه و بعد از ده دقیقه با دست تمر رو بطور کامل در آّ ب حل میکنیم واز صافی یا پارچه تمیزی عبور میدیم تا هسته و ریشه تمر گرفته بشه.پیازها روخلالی خورد کرده و در روغن داغ میریزیم و تفت میدیم تا تقریبا پیازها به سرخ شدن که نزدیک شدن 3 حبه سیر رو که از قبلا ریز ریز کردیم به پیازها اضافه می کنیم ومدام بهم میزنیم تا در عین سرخ شدن نسوزن.حالا نوبت اضافه کردن ادویه جات و نمک است یادتون باشه ماهی باید همیشه مزه ی تند داشته باشه پس فلفل رو یخورده بیشتر بزنیدسبزی ها رو که از قبل خورد کرده و شسته اید به پیاز و سیر اضافه کنید و تفت بدید تا مواد با هم میکس بشن و خوب که سرخ شدن آب تمر رو اضافه کنید و بزارید چندتا جوش بخوره تا آب تمر تبخیر بشه و مواد غلیظ بشه.فرگاز رو روشن کنید تا فضای داخل فر گرم بشه.یه اندازه ی زیر ماهی فویل رو برش بدید و ماهی رو روی فویل بزارید.آّبلیمو یا لیموی تازه روی تمام سطح گوشت ماهی بمالید تا بخوردگوشت ماهی به و ماهی شما طعم دار بشه.زعفرون رو آماده کنید و بهمراه روغن روی گوشت ماهی بمالید تا ماهی خوشرنگ تر بشه.حالا ماهی توی فر بزارید،و در فر رو ببندید.اگر فرگاز شما شعله ی بالا و پائین دارد اول ماهی رو پائین فر بزارید و بعد از پنج دقیقه شعله ی بالا رو روشن کنید و ماهی رو در قسمت بالای فر بزارید و بعد از ده دقیقه که ماهی داره خوب کباب میشه،ماهی رو بیارید بیرون و مواد سبزی و سیر وپیازی رو که از قبل آماده کردیم توی شکم ماهی و روی تمام گوشت ماهی میزاریم و مجددا ماهی رو توی فر میزاریم و 3 دقیقه دیگر صبر می کنیم تا حرارت فر طعم و مزه ی مواد رو به گوشت ماهی انتقال بده،باید توجه داشته باشید چون سیر و سبزی و پیازها رو از قل دزست کردیم نیازی نیست مدت زیادی زیر حرارت بمونن چون هم میسوزن و هم بد رنگ میشه. ماهی شکم پُر رو با برنج  و ترشی سرو می کنند.