فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

طرز تهیه ماهی شکم پر خوشمزه

طرز تهیه ماهی شکم پر خوشمزه

 

پیشنهاد ماهی توسط آنلاین ماهی ، برای این غذا :

شوریده  ، راشگو ، حلوا سفید ، حلوا سیاه ، صبیتی

 

مقدار کالری :

*. این مواد غذایی در مجموع 1450 کیلوکالری انرژی دارند. اگر این غذا را 4 نفر سرو کنند، مقدار کالری دریافتی برای هر نفر بیش از 360 کیلوکالری خواهد بود. البته از آنجا که ماهی شکم پر با برنج خورده می شود، به ازای هر 5 قاشق غذاخوری (سر صاف) برنج، باید 80 کیلوکالری به مقدار انرژی یاد شده اضافه کرد.

 

همراه غذا :

*. می توانید این غذا را با برنج در وعده ناهار یا در صورت تمایل به دریافت انرژی کمتر، با 2 تا 3 برش نان (در وعده شام) میل کنید که در این صورت خوردن نان سبوس دار را به شما توصیه می کنیم. می توانید برنج را کته کنید. در صورت خوردن این غذا با نان، در کنار ماهی کمی سبزی های نشاسته ای مانند نخودفرنگی و حتی سیب زمینی قرار دهید.

 

مـواد لازم ماهی شکم پر برای 4 نفر :

 

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

ماهی قزل آلا

1 عدد

100 گرم / 100 کالری

پیاز خرد شده

1 لیوان

100 گرم / 5 کالری

گشنیز خرد شده

1 لیوان

100 گرم / 20 کالری

سیر تازه خرد شده

5/0 لیوان

100 گرم / 120 کالری

رب انار

3 قاشق غذاخوری

نامشخص

گردو

10 عدد

100 گرم / 688 کالری

روغن کانولا

3 قاشق غذاخوری

100 گرم / 124 کالری

کره

1 قاشق غذاخوری

100 گرم / 737 کالری

آب لیموی تازه

4 قاشق غذاخوری

100 گرم / 9 کالری

نمک، فلفل سیاه، زردچوبه

به میزان دلخواه

100 گرم / 0 کالری

زعفران

به میزان دلخواه

100 گرم / 310 کالری

 

 

طـرز تـهـیـه ماهی شکم پر :

*. رو و داخل شکم ماهی را با آب لیموی تازه آغشته کنید و آن را نیم ساعت در یخچال قرار دهید.پیاز را در تابه ای که یک قاشق غذاخوری در آن روغن کانولا ریخته اید، تفت دهید.

*. پس از نرم شدن پیازها، سیر خردشده و گردوی کوبیده و پس از کمی تفت دادن، رب انار را اضافه کنید.حالا گشنیز خرد شده را نیز بیفزایید و این مخلوط را از روی حرارت بردارید.

*. ماهی را از یخچال بیرون بیاورید و داخل شکم آن را با مایه تهیه شده پر کنید.ته تابه ای نچسب را با 2 قاشق غذاخوری روغن کانولا چرب کنید و ماهی را در آن قرار دهید و تابه را در فر (با دمای 180 درجه سانتی گراد) بگذارید.

*. پس از گذشت 40 دقیقه، ماهی آماده سرو کردن خواهد بود. البته 10 دقیقه قبل از بیرون آوردن غذا برای سرو کردن، روی ماهی کمی زعفران آب شده بریزید و آن را با یک قاشق غذاخوری کره آب شده آغشته کنید و بگذارید در فر برشته شود.

 

9 راز ماهی شکم پرر :

*. ماهی شکم پر از غذاهایی است که در شمال و جنوب ایران به شیوه های مختلف پخته می شود. این تفاوت به نوع ماهی، سبزی و ادویه هایی که به کار می رود، برمی گردد مثلاً در جنوب معمولاً ماهی سنگسر و حلوا سیاه به شکل شکم پر تهیه و بیشتر برای طبخ آن ها از شنبلیله استفاده می شود و برای طعم دار کردن آن هم ادویه کاری و تمبرهندی به کار می رود در حالی که در مناطق شمالی، ماهی سفید را شکم پر تهیه می کنند و سبزی هایی مانند گشنیز، سیر و جعفری و ادویه هایی مانند زردچوبه به آن می افزایند.

 

نکته هایی که باید هنگام پخت این غذا رعایت کرد، عبارتند از :

1. برای طبخ این غذا هر ماهی ای را می توانید انتخاب کنید ولی ماهی سنگسر، صبور و سفید جز بهترین ها هستند. البته ماهی های نازک را نیز می توان به صورت شکم پر طبخ کرد بنابراین خریدن ماهی تازه و مناسب اولین قدم است. بعد از آن، روش مزه دار کردن ماهی به هرچه خوشمزه تر شدن آن کمک می کند.

2. برای هرچه خوش طعم تر شدن مواد غذایی داخل شکم ماهی کمی آن ها را تفت دهید و بعد استفاده کنید.

3. اگر می خواهید این غذا را به سبک جنوبی تهیه کنید، نباید ادویه کاری را از قلم بیندازید اما برای طبخ آن به سبک شمالی، باید از ادویه هایی نظیر زردچوبه و زعفران استفاده کرد.

4. برخی افراد دور ماهی کاغذ آلومینیومی می پیچند یا کف سینی فر را با این کاغذ می پوشانند اما بهتر است کف سینی را با سبزی هایی نظیر هویج، کرفس و پیاز بپوشانید. به این ترتیب هم بوی غذا در فضای خانه پخش نمی شود، هم ماهی به کف سینی نمی چسبد.

بسیاری از افراد سبزی پلو را با ماهی شکم پر می خورند اما بهتر است برنج سفید در کنار آن سرو شود زیرا ماهی شکم پر به اندازه کافی مزه دار است و خوردن برنج مخلوط شده با سبزی های معطر با آن چندان مناسب نخواهد بود.

5. ابتدا سینی محتوی ماهی را در طبقه پایین فر قرار داده و سپس به طبقه بالاتر منتقل کنید تا علاوه بر پختن، روی ماهی نیز برشته شود.

6. شما می توانید ماهی های پولک درشتی مانند ماهی سفید را به صورت نعل اسب در سینی فر خم کنید و به صورت ایستاده در آن قرار دهید و روی پوست ماهی را به مخلوط آب لیمو زعفران آغشته کنید. به این روش پوست ماهی پس از پخت کاملاً برشته شده و به راحتی از گوشت جدا خواهد شد.

7. این غذا را می توانید در ماهیتابه نیز تهیه کنید البته به این شرط که ماهی نیم پز باشد و محتویات داخل شکم آن حتماً تفت داده شده باشند. حین سرخ کردن نیز نباید در تابه را گذاشت زیرا در این صورت ماهی له می شود و شکل خود را از دست خواهد داد.

8. بسیاری از افراد سبزی پلو را با ماهی شکم پر می خورند اما بهتر است برنج سفید در کنار آن سرو شود زیرا ماهی شکم پر به اندازه کافی مزه دار است و خوردن برنج مخلوط شده با سبزی های معطر با آن چندان مناسب نخواهد بود.

9. نوشیدنی ای که همراه این غذا به شما پیشنهاد می کنم، شربت آب لیموی تازه است. از خوردن این غذا با آب میوه های مختلف از جمله آب پرتقال و آب آلبالو بپرهیزید زیرا طعم مناسبی را ایجاد نخواهند کرد.

 

اگر اضافه وزن دارید :

*. بهتر است از حداقل روغن برای طبخ این غذا استفاده کنید. همراه آن به جای برنج، سبزی های نشاسته ای نظیر نخودفرنگی، ذرت و سیب زمینی بخورید تا در عین احساس سیری، کالری کمتری دریافت کنید.

 

*. این غذا را با سبزی های بخارپز شده ای نظیر هویج و قارچ میل کنید. روغن مصرفیتان نیز روغن زیتون باشد و آن را با برش های نان سبوس دار میل کنید. به این ترتیب فیبر بیشتری دریافت کرده اید که به کاهش شدت بیماری گوارشی تان کمک بسیاری خواهد کرد.

 

اگر بیماری قلبی دارید :

*. از کره در تهیه این غذا استفاده نکنید و به جای آن روغن زیتون به کار ببرید. آب نارنج به این غذا بیفزایید و از سبزی های معطر دیگری مانند جعفری و شوید نیز استفاده کنید. می توانید در آن سیر تازه بیشتری بریزید و ماهی شکم پر را با کلم بروکلی بخارپز شده میل کنید. به این ترتیب مواد غذایی ای استفاده کرده اید که به دلیل وجود آنتی اکسیدان های فراوان در کنترل بیماریتان موثر خواهند بود.

 

خواص زعفران :

*. از طرفی تحقیقات بدست آمده توسط گروهی از دانشمندان نشان میده که زعفران میتونه عوارض ناشی از آلومینیوم از جمله از دست دادن حافظه و اختلالات عصبی رو بهبود ببخشه و یا از اون پیشگیری کنه.

*. زعفران یک داروی عالی ضد افسردگی هست و باعث نشاط و سرزندگی افراد میشه. جریان خون رو رقیق میکنه و در تقویت حافظه هم نقش موثری داره.