فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

کرانچی ماهی

کرانچی ماهی

طرز تهیه  :

ماهی کرانچی یکی از غذاهای سریع، خوشمزه با ظاهری مناسب میهمانی‌های رسمی و به شدت مورد علاقه بچه‌ها است.

مناسب برای :۲ نفر | زمان آماده سازی : حداکثر ۳۰ دقیقه

این دستور پخت (طرز تهیه فیله ماهی کرانچی) در اصل مربوط به فیله ماهی می‌باشد ولی با استفاده از فیله ماهی در دسترس خود می‌توانید غذایی به همان خوشمزگی آماده کنید. برای پودر سوخاری می‌توانید از پودر سوخاری پنیر پارمژان و آویشن یا مخلوط خرده نان خشک، مرزه، ترخان، نعناع خشک، پودر سیر، نمک، فلفل سیاه استفاده کنید.

مواد لازم   :

فیله ماهی :  ۲۵۰ گرم
خرده نان خشک :   ¼پیمانه
شیر : ۴ قاشق غذاخوری
مخلوط ادویه‌جات سوخاری  :به مقدار لازم
روغن گیاهی :  کمی

طرز تهیه:

فیله ماهی را به ۱۲ تکه مثلثی می‌بریم. در یک کاسه شیر را می ریزیم. تکه های ماهی را در شیر می‌زنیم و در خرده های نان و ادویه می‌غلتانیم( چنانچه از پودر سوخاری پنیر پارمژان و آویشن استفاده می‌کنید نیازی به استفاده از خرده نان موجود در این رسپی نیست).

مثلث های ماهی را در سینی فر روی کاغذ روغنی  که کمی چرب شده قرار می‌دهیم و کمی روغن گیاهی روی فیله ماهی ‌ها می‌ریزیم. در فر با دمای ۲۳۵ درجه سانتیگراد (۴۵۰F)، به مدت ۸ تا ۱۰ دقیقه (تازمانی که پوست ماهی به آسانی جدا شود) گریل می‌کنیم .