فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

ناگت ماهی ومیگو

ناگت ماهی ومیگو

موادلازم:

*
فیله چرخ کرده ماهی ، پانصد گرم(بهتر است از ماهی هائی نظیر:شیر ، سکن ، میش ماهی استفاده کنید)
*پنیر پیتزا یک سوم فیله ی ماهی (حدود 170 گرم)
*نمک و فلفل و ادویه جات مخصوص ماهی
*پیاز درشت یک عدد و سیر 4 حبه درشت
*سس تند قرمز به مقدار لازم
*تخم مرغ 2 عدد
*پودر سوخاری به اندازه ی لازم
*خردل به میزان دلخواه
*روغن به میزان لازم
*کنجد(اگه کنجد دوست ندارید میتونید حذفش کنید)

*زعفران اندکی
طرز تهیه ناگت ماهی :
ماهی چرخ کرده ، پنیر پیتزا،و سیر و پیاز رنده شده ف خردل ،و سس تند و نمک و فلفل رو خوب با هم چنگ بزنیدیا در غذا ساز به مدت 3 دقیقه بزنید تا خوب میکس شوند.بعد از اون بمدت ده دقیقه تو یخچال بزارید.کنجد رو با پودر سوخاری مخلوط کنیدتخم مرغ ها رو خوب هم بزنید تا زرده و سفیده میکس بشن نوک قاشق مرباخوری زعفران با مقداری آب گرم حل کنید و به تخم مرغ ها اضافه کنید. مواد ناگت رو از یخچال خارج کرده ، مقداری آب سرد توی یک ظرف کنار دستتان بزارید تا وقتیکه مواد ناگت بر میدارید به دستتون نچسبه. به اندازه ی یک گردو مواد ناگت برداشته و با گلوله کنید و در نهایت کمی با انگشت شستتان پهنش کنید. اول در تخم مرغ زده ، بعد در پودر سوخاری و کنجد بغلطانید تا تمام ناگت از پودر سوخاری پوشیده بشه.

در ظرفی روغن ریخته و بزارید داغ داغ بشه ناگت ها رو درون روغن داغ با حوصله سرخ کنید

تا مغز پخت بشن. ناگت رو با سیب زمینی سرخ شده سرو می کنن برای تزیین میتونید از گوجه فرنگی و زیتون و کمی سبزیجات استفاده کنید ناگت ماهی خوراک لذیذیه درست کنید و نوش جان کنید  { بجای ماهی میتوان از میگو استفاده کرد}