فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

خوراک میگو زعفرانی

خوراک میگو زعفرانی

مواد لازم :

یک قاشق غذا خوری کره

یک عدد پیاز بزرگ نازک خرد شده

شش عدد قارچ ، قطعه قطعه شده

یک قاشق چای خوری شکر قهوه ای

۳۰۰ گرم سیب زمینی

۲۰ عدد میگو متوسط پوست کنده شده

سه قاشق غذاخوری خامه ترش کم چرب

یک قاشق چای خوری فلفل قرمز

مقدار کمی زعفران ( یک نیشگون(

دو قاشق غذا خوری خرد شده ریحان تازه

یک چهارم فنجان رنده شده پنیر پارمسان

 

طرز تهیه :

کره را در یک ماهیتابه ذوب می کنیم و پیاز ، قارچ و شکر قهوه ای را درونش تفت می دهیم تا پیاز به رنگ قهوه ای تبدیل شود که حدودا ۱۰ دقیقه به طول می انجامد.

یک قابلمه را از آب پر کرده و سپس سیب زمینی ها را درون قابلمه ریخته و ۳ دقیقه اجازه می دهیم بجوشد و سپس تخلیه کنید.

حال یک ماهیتابه می آوریم و میگو ها را درونش ریخته و حدود ۵ دقیقه بعد از اضافه کردن پیاز روی حرارت متوسط تفت می دهیم تا رنگ شفاف صورتی رنگی پیدا کند سپس خامه ترش ، فلفل قرمز و زعفران را اضافه می کنیم و اجازه می دهیم تا بجوش آید و غل ریز بزند.

سپس سیب زمینی ها را به همراه پنیر پارمسان و ریحان خرد شده و میگو ها در ظرف می کشیم و به سلیقه خود تزئین کنید.