فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

میگو نارگیلی با سس انبه

میگو نارگیلی با سس انبه

تعداد: 4 نفر

زمان تهیه: 30 دقیقه در فر با 425 درجه فارنهایت

مواد لازم

یک عدد لیمو ترش

دو عدد انبه خرد شده

• ¼ پیمانه عسل

• 1/8 قاشق چایخوری فلفل هندی

گشنیز خرد شده

 350 گرم میگو

نمک

یک پیمانه پودر نارگیل

پوست لیمو ترش


روش تهیه

 -1 فر را با دمای 425 درجه فارنهایت گرم کنید. سینی فر را چرب کنید. حدود یک قاشق چایخوری پوست لیمو را رنده کنید و کنار بگذارید. آب لیموترش را بگیرید. در مخلوط کن ، آب لیمو، یک پیمانه انبه خرد شده، عسل و فلفل هندی را با هم مخلوط کنید تا نرم و یکدست شود. ¼ از سس انبه تهیه شده را در یک ظرف کم عمق بریزید. باقی سس را در کاسه یا پیاله ای که می خواهید سرو کنید، بریزید.

-2
میگوی شسته و خشک شده را نمک بزنید. پودر نارگیل را در بشقاب بریزید. میگو را داخل سس انبه و سپس داخل پودر نارگیل بزنید. فشار دهید تا مواد به آن بچسبند. آنها را داخل سینی چرب شده فر بچینید.

-3
حدود 8 تا 10 دقیقه آنها را بپزید تا میگوها طلایی شوند. آنها را با سس انبه سرو کنید. برای تزئین می توانید از گشنیز خرد شده و پوست لیمو استفاده کنید.