فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

طرز پخت کباب میگو وسبزیجات

طرز پخت کباب میگو وسبزیجات

مواد لازم کباب میگو با سبزیجات :

 

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

میگو

300 گرم

100 گرم / 100 کالری

کدو سبز

2 عدد

100 گرم / 18 کالری

قارچ خرد شده

250 گرم

100 گرم / 27 کالری

فلفل دلمه ای قرمز

1 عدد درشت

100 گرم / 15 کالری

روغن زیتون

2 قاشق غذاخوری

100 گرم / 900 کالری

آب لیمو ترش تازه

3 قاشق غذاخوری

100 گرم / 9 کالری

پودر سیر

1 قاشق مرباخوری

100 گرم / 246 کالری

فلفل سیاه

1قاشق چای خوری

100 گرم / 0 کالری

ریحان خشک

1 قاشق مرباخوری

100 گرم / 251 کالری

پودر آویشن خشک

1 قاشق مرباخوری

100 گرم / 276 کالری

نمک

به مقدار لازم

100 گرم / 0 کالری

 

 

طرز تهیه کباب میگو با سبزیجات :

*. میگو ها را پوست می کنیم و رگ پشت آن ها را با چاقو پاک می کنیم.کدوها را حلقه حلقه کرده و فلفل دلمه ای را مکعبی خرد می کنیم.قارچ ها را می شوییم و اگر قارچ درشت بود، آن را چهار قاچ می کنیم.

*. سپس میگو و سبزیجات را با روغن زیتون، پودر سیر، فلفل سیاه، ریحان، آویشن، نمک و آب لیموترش مخلوط می کنیم و می گذاریم 23 ساعت بماند، سپس یکی در میان به سیخ می کشیم و روی منقل کباب می کنیم.می توان این مواد را به سیخ های کوچک کشید و روی ماهی تابه چدنی با روغن خیلی کم یا بدون روغن سرخ کرد.

 

خواص میگو :

غذاهای دریایی انواع ماهی - پروتئین و کلسترول خوب

*. میگو برخلاف تصور عامه مردم، باعث افزایش کلسترول نمی شود زیرا بررسی های مقایسه ای میان دو رژیم غذایی با تخم مرغ و میگو نشان داده اند که رژیم دارای میگو 7 درصد سطح کلسترول بد و 12 درصد سطح کلسترول خوب را افزایش می دهد در حالی که رژیم دارای تخم مرغ، سطح کلسترول بد را 10 درصد و سطح کلسترول خوب را 7 درصد بالا می برد. در واقع این ماده غذایی چربی کمی دارد و با خوردن 12 عدد میگوی درشت بخارپز شده، 160 میلی گرم کلسترول وارد بدن می شود و سطح تری گلیسرید 13 درصد پایین می آید بنابراین توصیه می شود آن را مانند سایر منابع پروتئینی مصرف کنید.