فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

طرز تهیه میگو شکم پر

طرز تهیه میگو شکم پر

مواد لازم میگو شکم پر :

 

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

میگوی بزرگ

25 تا 30 عدد

100 گرم / 100 کالری

کره

6 قاشق سوپ خوری

100 گرم / 737 کالری

کرفس

شش عدد

100 گرم / 13 کالری

پیاز بزرگ خرد شده

یک عدد

100 گرم / 36 کالری

برگ بو

به مقدار لازم

100 گرم / 60 کالری

پیازچه خرد شده

به مقدار لازم

100 گرم / 3 کالری

جعفری تازه خرد شده

یک مشت

100 گرم / 34 کالری

میگو

500 گرم

نامشخص

نمک ، فلفل قرمز ، فلفل سیاه

به مقدار لازم

100 گرم / 0 کالری

نان فرانسوی

سه چهارم

100 گرم / 270 کالری

خرده نان ادویه دار

یک فنجان

100 گرم / 250 کالری

 

 

طرز تهیه میگو شکم پر :

*. میگوها را پوست کنده و فقط دم را باقی بگذارید.رگ آن را بیرون آورده و آن را از وسط شکافته ، آن را مسطح کنید ، آن را در یخچال بگذارید تا زمانیکه مخلفات آن آماده شود.

*. در یک قابلمه متوسط ، کرفس ، پیاز و برگ بو را در کره سرخ کرده تا نرم شوند.پیازچه و جعفری را نیز به آن بیفزائید و به سرخ کردن ادامه دهید تا ترد شوند.برگبو را از مخلوط جدا کنید.

*. در نان تازه سوراخ ایجاد کنید.نان را زیر آب سرد خیس کرده و آن را بچلانید تا بیشتر آب از آن خارج شود.نان را با دست به قطعات کوچک تقسیم کرده در ظرف مخلوط کن بریزید.

*. مخلوط پیاز ، جعفری و کرفس و گوشت خرچنگ را به نان افزوده ، روی آن نمک و فلفل بریزید.مقدار از مخلفات را برداشته ، آن را با دست دور میگو بپیچید.دم میگو بیرون باشد.

*. خرده نان ادویه دار را دور آن قرار دهید.آن را روی سینی پخت روغنی قرار دهید.به مدت 30 دقیقه آن را با حرارت 350 درجه بپزید.20 تا 30 عدد میگو را به همین شیوه تهیه کنید.

 

خواص کرفس :

*. خواص کرفس بسیار است چنانچه کرفس را سلطان سبزی ها می نامند. در میان هزاران خواص کرفس می توان درمان انواع بیماری های داخلی و پوستی را به دست آورد . فواید برگ و آب کرفس برای تناسب اندام و زیبایی در سرتاسر جهان شناخته و مورد استفاده قرار می گیرد. در اینجا لیستی از خواص و فواید کرفس و آب کرفس برای درمان انواع بیماری ها و سلامت بدن را به شما معرفی می کنیم.