فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

خوراک فیله ماهی هندی

خوراک فیله ماهی هندی

مواد لازم:

*فیله ی ماهی 1 کیلوگرم (سکن یا شیرماهی یا میش ماهی بدون پوست و استخوان)

*ماست 200 گرم

*زنجبیل تازه و له شده نصف قاشق چای خوری

*سیر رنده شده 3 حبه درشت

*ادویه مخصوص ماهی 1 قاشق چای خوری

*گشنیز و جعفری خورد شده 3 قاشق چای خوری

*دارچین نصف قاشق چای خوری در صورت تمایل

*نمک و روغن به میزان لازم

*فلفل قرمز به میزان لازم

*تمر هندی حدود 100 گرم در آب گرم حل کنید و مایه ی تمر غلیظی تهیه نمائید.

*رنگ قرمز خوراکی 1 قاشق چای خوری

*سبزیجات و گوجه فرنگی و پیاز حلقه ی و لیمو برش داده برای تزئین

*فلفل دلمه قرمز و سبز از هر کدام یکعدد متوسط

 

 

 

طرز تهیه:

روی تیکه های ماهی برش بدید تا مواد داخل گوشت ماهی نفوذ پیدا کنه و باعث مزه دار

شدن ماهی بشه.ماست رو توی یک ظرف گودی دار ریخته،و ادویه مخصوص ماهی،زنجبیل،گشنیز و جعفری،نمک و رنگ قرمز،دارچین و فلفل رو به ماست اضافه کنید و خوب بهم بزنید تا با هم

میکس و کاملا مخلوط شوند.بعد ماهی ها رو که شسته و برش داده اید به ماست اضافه کرده و در ظرف روبسته توی یخچال بزلرید به مدت 4 ساعت بمونه تا مواد بخوبی جذب ماهی بشه.

بعد از گذشت 4 ساعت آب تمر غلیظ رو که آماده کردیم،به مخلوط ماست و ماهی اضافه

کرده و برای یک ساعت دیگرر میزاریم تو یخچال بمونه.ته ظرف پیرکسی را چرب کرده،و ماهی ها را از مواد بیرون بیارید و ماهی ها رو هم چرب کنید،و ظرف رو در فر قرار بدید تا ماهی ها برشته و آماده بشن.در مدت زمانیکه ماهی ها در فر هستن،ماهی هارو پشت و رو کنید تا هر دوطرف ماهی ها کاملا برشته شوند.