فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

غذای خوشمزه پلو میگو

غذای خوشمزه پلو میگو

مواد لازم پلو میگو :

 

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

برنج

یک کیلو

100 گرم / 360 کالری

میگو

پانصد یا هفتصد (۵۰۰ یا ۷۰۰) گرم ( پاک شده)

100 گرم / 100 کالری

سبزی ماهی

( گشنیز وشنبلیله) ۵۰۰ گرم ( ۴۰۰ گرم گشنیز و۱۰۰ گرم شنبلیله)

100 گرم / 33 کالری

پیاز

یک عدد بزرگ

100 گرم / 5 کالری

سیر

یک بوته

100 گرم / 120 کالری

زردچوبه

یک قاشق مرباخوری

100 گرم / 0 کالری

ادویه

یک قاشق مرباخوری

100 گرم / 0 کالری

رب گوجه فرنگی

یک قاشق غذاخوری

100 گرم / 76 کالری

فلفل قرمز

یک قاشق چایخوری

100 گرم / 22 کالری

پودر دارچین

یک قاشق چایخوری ( بدلخواه)

100 گرم / 0 کالری

تمبر خوراکی

ربع ( یک چهارم ) یک بسته

نامشخص

 

 

طرز تهیه پلو میگو :

*. برنج را از چند ساعت قبل با مقداری نمک خیس کنید (حداقل دو ساعت .(سبزی را پس از پاک کردن وشستن بگذارید آب آن گرفته شودوبعد آنها را خیلی ریز خرد کنید وبامقداری روغن در تابه سرخ کنید ( مدت سرخ کردن سبزی بستگی به میل شماست(

*. ولی در پلو میگوی جنوبی سبزی زیاد سرخ میشود البته نه به اندازه سبزی قورمه سبزی )پیاز را خلالی خرد کرده وبا مقداری روغن تفت دهید تا طلایی رنگ شود بعد سیرها را رنده کرده وبه پیاز طلایی شده اضافه نمایید وکمی تفت دهید.

*. وزردچوبه وادویه وفلفل ودارچین را نیز اقزوده وبعد از کمی تفت دادن رب گوجه فرنگی را به مواد اضافه وچند ثانیه دیگر تفت دهید ومیگوها را درون این مواد ریخته و مقداری تفت دهید ( با حرارت ملایم)وبطوری که مواد نسوزد.

*. سبزی سرخ شده را به مایع اضافه وهمه مواد را کمی باهم تفت دهید . تمبر خوراکی را که از نیم ساعت پیش با مقدار کمی آب گرم خیس کرده اید با دست چنگ بزنید ودانه های درشت انرا دور ریخته وآب غلیظ تمبر را در مایع میگو بریزید و بگذارید.

*. با حرارت کم ترشی تمبر به خورد میگوها برود.در این فاصله آب را جوش آورده وبرنج را به روش پلو ساده آبکش کنید . در یک قابلمه مناسب مقدار کمی روغن وخیلی کم آب بریزید وته قابلمه نان لواش یا سی زمینی حلقه شده بچینید.

*. مقداری برنج روی آن ریخته ومقداری از مایع میگو روی برنج ریخته وبه همین ترتیب تا تمامی برنج ومایع میگو درون قابلمه ریخته شود وبعد همانند پلوآنرا دم کنید (بمدت ۴۵ دقیقه تا یک ساعت).موقع سرو برنج ومایع میگوی لابلای آن را مخلوط کرده و به دلخواه مقداری روغن داغ داغ روی آن بدهید.

نکته : آب تمبر اضافه شده به مایع باید کاملا تبخیر شود.

*. روی این پلو معمولا موقع سرو نیازی به دادن روغن روی آن ندارد( به دلیل داشتن سبزی سرخ شده(.

 

خواص میگو :

ضد فشارخون

*. میگو از منابع اسیدهای چربی از خانواده امگا 3 است که دریافت آن به کنترل فشارخون کمک می کند. البته توصیه می شود این ماده غذایی در هنگام تهیه با حداقل روغن و نمک طبخ شود، در این صورت به گزینه ای مناسب برای کاهش سطح فشارخون تبدیل خواهد شد زیرا سرخ کردن آن در روغن، کالری بیشتر به بدن می رساند و باعث افزایش وزن می شود که خود از عوامل بروز فشارخون است.