فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

کوکوی میگو

کوکوی میگو

مواد لازم:میگوی تمیز شده و آماده حدود 300 گرم(برای این غذا می تونید از میگوی ریز استفاده کنید که هم از

لحاظ قیمت مناسب تر است  و میگوی ریز مزه ی لذیذ تری دارد)

*تخم مرغ 3 عدد درشت

*گشنیز 300 گرم

*پیاز یک عدد بزگ حدود 100 گرم

*نمک و فلفل به میزان لازم

*سیر 3 حبه متوسط

*آرد ذرت یک قاشق غذاخوری(اگر آرد ذرت در منزل نداشتید از آرد گندم استفاده کنید)

*روغن به میزان لازم

*خیار شور و گوجه فرنگی با مقداری جعفری و برش لیموی تازه جهت چاشنی و تزئین

طرز تهیه

اول میگوهای شسته و تمیز شده رو چرخ می کنیم.سیر و پیاز رو رنده کرده و با فشار بین دستان آب آنها را گرفته و به میگوهای چرخ شده اضافه می کنیم. گشنیز رو با کارد تیزی روی تخته ی گوشت ریز ریز کرده و به مواد اضافه می کنیم. تخم مرغ ها را در ظرف جداگانه ای شکسته و با هم زن (اگر هم زن دست یا برقی در خانه نداشتید با یه قاشق غذاخوری تخم مرغ ها رو هم بزنید تا سفیده و زرده میکس شوند)میکس کنید و به ظرف میگوها اضافه کنید.حالا اون یک قاشق آرد ذرت و نمک و فلفل رو به مواد بزنید و مواد را با هم ورز بدید تا مخلوط و میکس هم شوند و از مواد به اندازه ی تقریبی 70 گرم بردارید و با دستانتان شکل بدید و سعی کنید کوکو ها نازک نباشند یه مقدار ضخامت داشته باشند و درون روغن داغی که از قبل در ماهیتابه ریخته اید بزارید و با آتیش ملایم دو طرف کوکو ها را سرخ کنید. کوکو ها که آماده شدن آونها را درون یک دیس بچینید و با جعفری و خیارشور و گوجه فرنگی و برش های لیمو تزئین کنید.