فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

میگو سرخ شده با خمیر به سبک ژاپنی

میگو سرخ شده با خمیر به سبک ژاپنی

مواد لازم:

*یک کیلو میگوی تازه با پوست خریداری کنید(میگوهای که از قبل پاک شدن و در بازار بفروش میرسن برای

این نوع غذا اصلا مناسب نیست)

*یک عدد تخم مرغ درشت

*ماست ترش و غلیظ یک پیمانه

*آرد گندم حدودا 300 گرم

*شکر یک قاشق چایخوری

*جوش شیرین یک قاشق چایخوری

*بکینگ پودر یک قاشق مرباخوری

*روغن ریتون یا روغن هسته انگور یک قاشق غذاخوری

*نمک به مقدار لازم

*روغن سرخ کردنی به میزان لازم

 

 

طرز تهیه:

اول تخم مرغ رو توی یک ظرف شکسته و خوب به هم میزنیم تا سفیده و زرده کاملابا هم میکس بشن.بعدش ماست و شکر نمک و یک قاشق غذاخوری روغن زیتون رو به تخم مرغ هم زده اضافه کرده  و مواد رو با هم مخلوط کرده و هم می زنیم.جوش شیرین و بکینگ پودر و ماست رو به مواد اضافه کرده و همه ی مواد رو با هم مخلوط می کنیم تا کاملا یکنواخت بشن.

حالا آرد رو کم کم به مواد اضافه می کنیم و تا یک خمیر لطیف و نچسبی به دست بیاد و اگر

خمیر حالت چسبندگی داشت مقداری دیگر آرد اضافه کنید تا خمیر لطیف و نچسبی به دست بیاد.خمیر که آماده شده توی یک ظرف درب دار قرار می دیم و میزارم کناری تا خمیر "برسه یا جا بیفته". تقریبا 3 ساعت زمان نیاز هست تا خمیر به حالت مطلوب برسه.حالا سراغ میگوها میریم و پوست میگوها رو گرفته و رگ پشت کمر میگو رو خارج کنید . یک نکته رو

بگم که برای این روش پخت میگو بهتر است قسمت پوست انتهای دُم میگو رو جدا نکنید تا هنگام پخت شکل زیباتری داشته باشد. بعد از گذشت 3 ساعت از زمان خمیر درست کردن ، روی یک تخته یا میز مقداری آرد پاشیده و خمیر رو به دو قسمت کنید ، و هر قسمت رو با وردنه باز و پهن کنید تا به شکل یک ورق نازک در بیاد. وقتی خمیر و نازک کردید با دهانه ی یک استکان معمولی ، دایره های کوچیکی روی خمیر ایجاد کرده ، و هر یک عدد میگو رو ، وسط یک دایره قرار داده ، و اطراف خمیر رو جمع کرده تا میگوکاملا در خمیر پوشیده شود.

الان دقت داشته باشید قسمت دُم میگو از خمیر بیرون باشه.تا برای تزیین ، شکل زیباتری پیدا کند.میگوها رو که بدین شکل آماده کردید ، در روغن فراوان سرخ نید و هنگام سرخ کردن مدام

میگوها رو اینرو آنرو کنید تا کاملا برشته شوند. برای تزیین از گوجه فرنگی و خیارشور و مقداری سبزیجات استفاده کنید و پیشنهاد می کنیم این نوع غذا رو حتما با سس قرمز تند میل کنید.

 چند نکته:

*اگر سرخ کن در دسترس ندارید ، می تونید از یک کاسه با جنس "روی" استفاده کنید.بدین صورت که کاسه رو پر از روغ کنید و بزارید روی اجاق با آتش ملایم تا کاملا داغ داغ شود.

 برای گرفتن روغن اضافه میگوها از یک صافی استفاده کنید یا میگوه رو بعد از اینکه ازروغن خارج کردید روی یک دستمال کاغذید بزارید تا روغن اضافه ش گرفته شود.