فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

پتاژ ماهی با فیله ماهی

پتاژ ماهی با فیله ماهی

 

: مواد لازم(برای ۴ نفر):

عصاره  مرغ یا آب 4  فنجان
فیله ماهی ۶۰۰ گرم
خامه ۲۰۰ گرم
سیب زمینی ۴۰۰ گرم (پوست کنده و خرد شده(
پیازخرد شده  2 عدد
برگ بو 1 عدد
آویشن یک قاشق چایخوری

کره ۱ قاشق غذاخوری

 جعفری و پیازچه خرد شده  2   قاشق غذاخوری
 نمک  و فلفل  سیاه به مقدار لازم

طرز تهیه:کره، پیاز، را داخل قابلمه ریخته و آنها را  تفت دهید تا پیاز ها طلایی شوند.سپس  آویشن و برگ بورا اضافه کنید ودوباره کمی تف دهید.سیب زمینی و عصاره مرغ یا آب را اضافه کنید . دما را بالا ببرید تا جوش بیایدوسپس درب آن را ببندید و سیب زمینی ها را به مدت 10 دقیقه بپزید.اگر مایع به اندازه کافی غلیظ نشد مقداری از سیب زمینی را له کنید تا مایع غلیظ شود. دمای گاز را پایین بیاورید و روی آن نمک و فلفل بپاشید. سپس فیله های ماهی را اضافه کنید و به مدت ۸ دقیقه بپزید. پتاژ را  با خامه مخلوط کنید .آنها را در ظرف ریخته و با جعفری و پیازچه روی آن را تزئین کنید.

نکته:ماهی شیر و سالمون برای این پتاژ بسیار مناسب میباشد.