فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

خوراک ماهی سوخاری انگشتی

خوراک ماهی سوخاری انگشتی

مواد لازم:

*ماهی فیله ی گوشت لُخم و بدون تیغ 600 گرم(از ماهی هائی مثل =شیر،میش ماهی ،سکن فیله استفاده کنید و ماهی رو به اندازه ی طول و قطر دو انگشت برش بدید)

*آبلیوی تازه 2 قاشق غذاخوری یا از 2 عدد لیموی تازه درشت آبدار استفاده کنید.

*آرد سفید حدود 50 گرم

*پودر سوخاری 5 قاشق غذاخوری

*کره یک بسته ی کوچک 50 گرمی

*تخم مرغ 1 عدد

*فلفل و نمک به میزان لازم

*روغن برای سرخ کردن به میزان لازم

طرز تهیه:

وقتی که ماهی ها رو به اندازه و شکل دو انگشت جفت کرده برش دادید،فلفل و آبلیموو نمک رو به گوشت ماهی ها زده و میزاریم یه نیمساعتی توی یخچال بمونه تا ماهی مزه دار بشه.بیدش توی 3 تا ظرف جداگانه به ترتیب آرد سفید و تخم مرغ زده شده(تخم مرغ رو با هم زن یا با قاشق هم میزنم که سفیده و زرده کاملا میکس بشه)و پودر سوخاری بریزید. بعد ماهي ها رو به ترتيب اول توي آرد سفيد بزنيد و كمي تكان بدهيد تا آردهای اضافش  بریزه بعد توي تخم مرغ بزنید و در آخر توي پودر سوخاري و در آخر توي ماهیتابه اي كه روغن و كره ريخته و داغ شده حدود 5 دقيقه سرخ كنيد تا دورطرفش طلائی بشه.
آرد سفيد براي اينه كه تخم مرغ و پودر سوخاري بيشتر به ماهي بچسبه.-حرارت زیر ماهیتابه رو

يكسان نگه داريد در غير اين شکل ماهی انگشتی در نمیاد و تیکه ميشه .موقع برگردوندن ماهي با احتياط اين كار را بكنيد تا ماهي ها خورد نشن.
اين غذا كنار سيب زميني سرخ كرده با ليمو و زيتون پرورده خوشمزه تر میشه.