فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

خوراک ماهی فیله اروپائی

خوراک ماهی فیله اروپائی

مواد لازم:

*ماهی فیله شده و بدون پوست و تیغ 500 گرم(ماهی های نظیر:شیر،سکن،میش،هوور)
* نان لواش تازه ی نرم به میزان لازم

*پیاز یک عدد

*سیر رنده شده یک حبه

*فلفل دلمه ای یک عدد

*فلفل قرمز 1 قاشق چایخوری سر خالی(این نکته رو یادآور بشم که غذاهای دریائی باید تند مزه باشن)

*زیره یک قاشق چایخوری

*نمک و فلفل به میزان لازم

*روغن به میزان لازم

*پنیر پیتزا از نوع خوب به میزان لازم

* گوجه فرنگی 2 عدد متوسط

*قارچ در دکمه ای 8 عدد

*مخلوط آرد و زرد چوبه و فلفل برای سرخ کردن ماهی

*ذرت پخته شده 100 گرم

*کره 1 بسته 100 گرمی

طرز تهیه:

فیله های ماهی را در شسته و در آبکش ریخته تا کاملا آب آن ها خشک شود و سپس با پارچه ی تمیزی دوباره ماهی ها رو کاملا خشک کرده و در مخلوط آرد و زردچوبه و فلفل زده تا تمام سطح ماهی ها از مواد آغشته بشه و ماهی را خوب تکان بدید تا آردهای آضافه بریزه و بعد ماهی ها را توی روغن داغ سرخ کنید و کناری بزارید تا سرد بشن.توی یک ماهیتابه دیگر پیاز و سیر رنده شده و فلفل دلمه ی خلال شده رو تفت داده و کمی که نرم شدن قارچ رو اضافه می کنیم و صبر می کنیم تا قارچها آب انداخته و آّب قارچ بخار بشه  و بعدش گوجه فرنگی خورد شده رو بهشون اضافه می کنیم و سپس بقیه ادویه جات فلفل قرمز و زیره و نمک بهشون اضافه می کنیم و تفت می دیم تا جائی که موادمون "جا" بیفته و در آخر ذرت پخته شده رو به مواد اضافه می کنیم. حالا ماهی های را که قبلا سرخ کردیم و گذاشتیم تا سرد شدن با دست ریش ریش کرده و به موادمون اضافه می کنیم و میزاریم 5 دقبقه دیگر مواد با هم تفت بخورن.حالا نیاز به یک ظرف پیرکس داریم که اول باید باید ته ظرف را با کره از قبل آب شده بطور کامل چرب کنیم و به اندازه ی ته ظرفمون یک برش نان لواش بزاریمو خوب پهنش کنیم که ته ظرفمون رو بپوشونه.از موادمون روی نان میریزیم و یکم پنیر روش رنده می کنیم. دوباره روی مواد یک لایه دیگر نان لواش پهن می کنیم و مواد روش میریزیم و مقداری پنیر رنده روش می پاشیم.این کارو ادامه می دیم تا موادمون به آخر برسه و در نهایت مقدار پنیر زیادی روی همه ی مواد داخل ظرف پیرکس رنده می کنیم و ظرف رو به مدت 15 دقیقه درون فر قرار میدیم. این غذا رو می تونید با سس گوجه فرنگی میل کنید. این نوع غذا با ماهی رو بچه ها دوست دارند به این خاطر که شبیه لازانیا است .