فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

طرز تهیه پاستا با سس دیابلو (میگو و صدف)

طرز تهیه پاستا با سس دیابلو (میگو و صدف)

طرز تهیه پاستا با سس دیابلو (میگو و صدف)

مواد لازم :

روغن زیتون 1 قاشق سوپخوری

کره 1 قاشق سوپخوری

پیاز خرد شده  نصف فنجان

سیر  ریز شده2 قاشق سوپخوری

سرکه سفید 1/3 فنجان

گوجه فرنگی  کنسروی، پوست کنده و خرد شده 800 گرم

دانه فلفل قرمز 1 قاشق چایخوری

شکر قهوه ای 1 قاشق چایخوری

جعفری  تازه، خرد شده  1/4 فنجان

لیمو ترش برش خورده 1 عدد

صدف  با پوست  8 عدد کوچک

میگو 8 عدد بزرگ

پاستا  فتوچینی نوع مناسبی است  به مقدار لازم

 

 

 

طرز تهیه:


1- فر را از قبل با دمای 400 درجه فارنهایت (204 درجه سانتی گراد) داغ کنید.
2-  روغن زیتون و کره را داخل یک تابه ی در دار بریزید و روی شعله ی متوسط قرار دهید. زمانی که کره آب شد، پیاز خرد شده را اضافه کنید و 3 تا 4 دقیقه تفت دهید. سپس سیر خرد شده را اضافه کنید و 5 دقیقه دیگر تفت دهید. سرکه را اضافه کنید و بگذارید 1 دقیقه آرام بجوشد. گوجه فرنگی ها،‌دانه فلفل قرمز و شکر قهوه ای را اضافه کنید و بگذارید 8 دقیقه دیگر آرام بجوشد.
3- زمانی که سس در حال جوشیدن است، میگو ها را رگ گیری و آماده کنید سپس آنها را در یک سینی فر قرار دهید و در روغن زیتون، نمک و فلفل بغلتانید و 5 تا 6 دقیقه در فر بریان کنید.

 


4- صدف ها را به سس درون تابه اضافه کنید و در تابه را بگذارید. اجازه بدهید 4 تا5 دقیقه بخار پز شود. بعد از 4 تا 5 دقیقه صدف ها باید باز شده باشند. اگر یکی دو تا از آنها باز نشده بودند از تابه بیرون بیاورید و دو بریزید. میگو را به همراه مقداری پاستا و 1/4 فنجان آب پاستا اضافه کنید و هم بزنید سپس روی آن جعفری بپاشید و به همراه یک برش لیمو سرو کنید.

نکات مهم:


پاستای خود را طبق دستورات روی جعبه آماده کنید. حتماً 1/4 فنجان از آب پاستا را کنار بگذارید تا به همراه پاستا به سس اضافه کنید.